Skocz do zawartości
Forum

Terapia z osobami z depresją


Gość nieśpiący

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nieśpiący

na terapie nie pojde bo byłem na kilku, chciałbym sie spotykac z jakimiś osobami po to by rozmawiać czy robić coś, w pojedynke jakoś nie potrafie - cieżko jest jakoś, bo albo sie uczą czegoś by jakies stanowiska mieć, albo są zajeci pracą, albo mają rodziny, albo czytają wiadomości popijając kawke i tak spędzają życie, ja jestem wyłamany z tego wszystkiego, nie mam sie gdzie podziać, ten cały system, cała struktura jest dla mnie jak jakaś klatka, cos psychopatycznego i pytanie czy taki ktoś mógłby sie spotykac z osobami podobnymi po to by robić na co ma ochote, nie mam np z kim pograc w piłke bo niby wyrosli czy im dupy sie przykleiły, nie umiem już opisać zabardzo co ja chce, może zamienic sie w zwierzecie i pdolić wszystko, ale żeby nie sam, a z wieloma osobami, gdyż inaczej czuje samotność.

Odnośnik do komentarza
Gość nieśpiący

no wlaśnie ja niechce terapi i jakiś leków, bo juz to przerobiłem, a problemy jakie miałem takie mam, może chodzi o moją zaburzoną osobowość, ze chciałbym robic to co robią osoby w wieku 18at a nieprzystoji mi i nie mam z kim, gdyż poprostu jakieś interesy zawładneły ludzmi, nie lubie tej cywilizacji brudnej nie pasuje do niej, terapie mi tego nie zmieniły. Jak napisałem, sam od siebie nie potrafie jakiegoś grona znaleść

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...