Skocz do zawartości
Forum

Jak interpretować zachowanie kobiety?


andry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Państwa,
Chciałbym uzyskać informacje/poradę co może znaczyć zachowanie byłej kobiety. Pokrótce, jakiś czas temu (ok.6m-c) zerwałem z nią po długim okresie. Razem mieszkaliśmy u mnie, po rozstaniu spakowała większość swoich rzeczy i wyprowadziła się ode mnie, zostawiając kilka rzeczy osobistych oraz tych pozostałych. Po czasie rozstania pomagała mi w sprawach zdrowotnych, przyjeżdżając do mnie. Wiem, że spotyka się obecnie z kimś. W tym czasie (kiedy spotyka się z innym) przyjechała zabrać pozostałe rzeczy osobiste, które zostały (wspomnę, że nie zabrała jeszcze wszystkich innych rzeczy). Zabierając je zostawiła kilka rzeczy typu koszule nocną, majtki, biustonosz. Dodam, ze nie otrzymałem jeszcze od niej klucza od mojego mieszkania. Rozstanie doszło z braku kompromisu i zazdrości z jej strony. Mimo tych zawirowań w związku wyznałem jej Miłość po tym jak nie byliśmy razem.
Na pytanie zadane przeze mnie, czy „uważa, że miedzy nami może być coś jeszcze”, odpowiedziała „a po co chcesz wiedzieć, przecież ty mnie nie kochasz”.
Odpowiedziałem jej, ze ja kocham i tęsknie. Na wyznanie Miłości (po rozstaniu) zareagowała zaskoczeniem (nie spodziewając się takiego uczucia ze strony byłego). Po czym mówi, ze mam odpuścić starania o nią (odpowiedziała to po wspomnieniu trudnych wspólnych chwil, które sama przytoczyła). Nie mówiąc przy tym, ani jednego słowa, ze nie kocha mnie, ma już kogoś, kocha innego.
Dodam, ze nie dzwonimy, nie piszemy do siebie, nie spotykamy się.
Jak miałbym interpretować takie zachowanie kobiety, która zostawia rzeczy u byłego faceta?
I czy w takiej sytuacji jest jakiś cień nadziei, abyśmy byli razem? Dziękuję bardzo za pomoc i opinie.
Dziękuję bardzo za pomoc i opinie.

Odnośnik do komentarza

Jak na moje oko ona daje Ci sygnały. Ty zerwałeś, Ty się staraj. Widać, ze ona bardzo chce żebyś się starał. Chłopaka znalazła sobie może tylko po to abyś był zazdrosny.

Z drugiej strony w ogóle nie rozumiem Ciebie. Najpierw zrywasz, potem wyznajesz jej miłość i chcesz znowu z nią być.
Ile Wy macie lat? Bo zachowujecie się bardzo dziecinnie.

Piszesz, ze zerwałeś z powodu jej zazdrości. O co była zazdrosna? Dawałeś jej powody do tego?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...