Skocz do zawartości
Forum

Seks analny a spóźniający sie okres


Gość Kendzior

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kendzior

Witam. W ostatni dzień okresu uprawiałem seks analny ze swoją partnerką. Wytrysk był na zewnątrz. Lecz moja partnerka się troszkę denerwuje gdyż okres spóźnia się już 2 dzień ... Dodam że od paru miesięcy ćwiczy i odchudza się. Przez ostanie dwa tygodnie intensywnie dzień w dzień ćwiczyła ... Więc czy to może być przyczyną opóźniającego sie okresu ???? I czy możliwe jest żeby kobieta nie czuła objawów zbliżającej się miesiączki tj. bolące piersi, brzuch itd. :) ??

Odnośnik do komentarza
Gość Kosmatka

~Kendzior
Mhm :). Do tego stosuje dietę. Mało je więcej praktycznie głoduje :). Także to też może mieć wpływ na spóźniający się okres ? :)

tak oczywiście, trochę głupio robi jeśli się głodzi bo może sobie zaszkodzić

Odnośnik do komentarza
Gość Kendzior

Chodzi też jej głównie o to że jeśli wytrysk był na zewnątrz do mogło coś z odbytu wycieknąć :). Ale staram się ją uspokoić i wytłumaczyć że preejakulat czy sperma to nie terminatory ani żadne inne tego typu żeby mogły sie przebić z tyłka do pochwy głęboko :)

Odnośnik do komentarza
Gość kunegunda92

Powiedz swojej kobiecie,że kiedyś się tak głodziłam, i tak intensywnie ćwiczyłam, że okres nie pojawił mi sie przez kolejne 3 miesiące..
Po wizycie u ginekologa, musiałam brać hormony żeby okres mi powrócił. Ale jak wiadomo hormony= dodatkowe kilogramy. Jednak mimo moich obaw nie przytyłam.

Ponadto jeśli już się kocham z chłopakiem ,to własnie w miesiączkę ,bo wtedy są dni niepłodne. Mówisz,że dodatkowo był to seks analny. Naprawde myślałam, że nie ma osoby która stresowałaby sią bardziej niż ja. A JEDNAK :) Nie ma obaw, w ciąży nie jest.

Odnośnik do komentarza
Gość Kendzior

Oki :). Pojawia się jej śluz taki jak przed okresem :). Ogólnie wypadał jej (okres) na poniedziałek a do chwili obecnej nie ma :). Nie miała takich objawów jak z reguły mają kobiety czyli bolą piersi itd. :) tylko trądzik na parę dni przed terminem :) i myślę, że to powoduje w niej dodatkowy niepokój :) i do tego seks analny w ostatni dzień poprzedniego okresu :) po którym ma obawy, że mogło coś się dostać do pochwy. Ale uspokajam ją cały czas bo nie pierwszy raz kochamy się w ten sposób :) no i kolejny niepokój budzi w niej to, że pierwszy raz tak długo sie jej spóźnia :) z tego co wiem to było to zawsze góra 2 dni i był :)

Ale tak jak już wspomniałem wcześniej od paru miesięcy ćwiczy z Ewą Chodakowską a dodatkowo od połowy stycznia do dziś włącznie ćwiczy dzień w dzień bez odpoczynku :) plus ABS'y na brzuch i czasami zumbe. Nigdy nie miała wcześniej takiego maratonu jak teraz i myślę gubienie wagi plus dieta plus ćwiczenia mogą powodować spóźnianie okresu :)

Odnośnik do komentarza

~kunegunda92

Ponadto jeśli już się kocham z chłopakiem ,to własnie w miesiączkę ,bo wtedy są dni niepłodne.

O ehehe a potem zadaje się pytanie: skąd ta ciąża? Przecież były dni niepłodne. Wiesz co ? to jest gra w loterię. Może zajdziesz, może nie. Nie tak łatwo wyliczyć dni płodne, niepłodne, wpływa na to wiele czynników, raz może być tak, raz inaczej. Teoretycznie w czasie miesiączki są dni niepłodne, w praktyce różnie bywa. Ile to już się słyszało, gdzie właśnie w czasie miesiączki doszło do zapłodnienia.. także uważaj. No chyba, że planujecie dzidziusia to powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość Kendzior

No jeśli się zabezpiecza albo chociaż jest ostrożnym to ryzyko raczej zerowe moim zdaniem :). Ja jestem przewrażliwiony na punkcie ostrożności :), nawet przy współżyciu analnym, staram się uważać dbam o higienę i nigdy nie kończę w środku a zawsze na zewnątrz z dala od pochwy :) ..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...