Skocz do zawartości
Forum

Małżeństwo bez miłości


Gość lusia 30

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cytrynowa babeczka

Co masz robić ? Chcesz ratowac małzenstwo czy odejść ?
Jeżeli ratować to musisz dojśc do żródła i odpowiedzieć sobie kiedy zaczęło się psuć miedzy Wami ,jeśli na początku było dobrze .Nigdy nie jest tak do rozpadu małzenstwa przyczynia się li tylko jedna strona .

Odnośnik do komentarza

Lusia, skąd wiem? To nie było takie trudne się tego domyślić. :) Wystarczyło czytać ze zrozumieniem to co piszesz, i trochę ruszyć głową do tego.
Co robić? Tak jak już Ci tu mówiliśmy, zacząć od najpierw jak najszybciej znaleźć pracę.
A dalej? Chyba bez większego trudu się domyślisz, co ja o tym sądzę, czytając ten frament mojej wypowiedzi.

franca

W dodatku jak sama napisałaś, jesteś szczęśliwa gdy go nie ma, a nieszczęśliwa gdy jest, to chyba wniosek odnośnie tego co robić nasuwa się sam.

Dodam jeszcze, że i tak strasznie długo znosiłaś to co się między Wami działo. Zdecydowanie zbyt długo. Tylko traciłaś czas ,szargałaś sobie zdrowie i chyba przede wszystkim niszczyłaś sobie psychikę.
Im dłużej w tym tkwisz, tym bardziej Twoje poczucie własnej wartości się obniża, tym bardziej jesteś przybita, więc tym ciężej Ci się z tego wyplątać. Tym bardziej uważam, że im szybciej to zrobisz, tym lepiej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...