Skocz do zawartości
Forum

Planowanie i analizowanie każdej sytuacji


Gość rafal1658

Rekomendowane odpowiedzi

pisze tego maila alalizując każde słowo i to jest mój problem, żę ciagle anlizuje każdą czynność i każdą swoją decyzje pod kątem kilku możliwości, potrafie wysnuć sobie plan na najbliższe 15 minnut i wtrakcie tych 15 minut zmodyfikować go z 7 razy i przemyśleć 50 razy, nic spontanicznie, i tu jest moje pytanie czy to jest zaburzenie osobowości, ciągle, nawet teraz jak pisze zanim napisałem przemyslałem 15 razy co napisać, nie pisząc do psychologa mysle, że musze w końcu napisać bo jestem popiepszony przepraszem za to wyrażenie, ale jak pisze to już uważam że jestem normalny i nie wiem co pisać i po co to robie skoro jestem normalny. cały czas czuje że udaje normalnego co nie ma sensu czytałem o borderline, neurotyźmie

Odnośnik do komentarza

jeszcze moge dodać, że cały czas w głowie wyobrażam sobie kim mam być, czy taką osobowością co chodzi w koszuli dobrze się uczy ma prace inżyniera, czy tym co robi w fabryce przy taśmie pije z kumplami, czy jakimś informatykiem co nie pije nie pali tylko siedzi przed komputerem i coś tworzy, w mojej głowie jest jakgy pętla z 100 osobowości i którąmś musze wybrać ale nie umiem tego zrobić.

Odnośnik do komentarza

Dzięki. Dziękuje za porade, właśnie cały czas w myslach siebie diagnozuje i ciągle w myślach przeprowadzam setki rozmów, co bym mówił jak bym był u psychologa i to mi przeszkadza, żeby się zdecydować pujść, bo ciągle dochodze do nowych wniosków każdego dnia, codziennie mysle inaczej i dlatego siedze w miejscu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...