Skocz do zawartości
Forum

Wielkość penisa a wybór najlepszej pozycji


Gość Travel

Rekomendowane odpowiedzi

Moja dziewczyna uwielbia pozycje klasyczna i prawie zawsze chce sie w niej kochac. Ja nie mam najwiekszego penisa. Chcialbym zapytac dziewczyn czy to jest dobra pozycja dla takich osob jak ja? i jakie pozycje w takiej sytuacji byscie polecili?

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem tego pytania.. chyba sam wiesz w jakiej pozycji jest Ci najprzyjemniej? Wielkość członka nie ma tu znaczenia. W każdej pozycji jest inaczej. Dziewczyna lubi klasyk, Ty możesz jej powiedzieć, ze bardziej lubisz np. od tyłu i się zgrajcie,. Raz tak, raz tak. Najgłębiej to będzie np. gdzie dziewczyna leży tak jak przy pozycji klasycznej ale jej nogi leżą na Twoich ramionach i tak się kochacie.

Odnośnik do komentarza
Gość zainteresowany0964

No własnie też mnie to interesuje. Np jezeli ktos ma duży rozmiar penisa i partnerka odczuwa ból to piszecie żeby dobrze wybrac sobie pozycje. Czyli w jakich pozycjach najlepiej kochac sie gdy ma sie za duzego penisa żeby kobieta nie odczuwała bólu a w jakich pozycjach gdy ma sie za małego żeby penis wchodzil jak najgłebiej. I czy jak sie ma za duzego penisa to partnerka w koncu przestanie odczuwac ból? przyzwyczai sie do wielkosci?

Odnośnik do komentarza

Przy stosunku i odpowiednim podnieceniu/rozluźnieniu pochwa się rozciąga wiec nie ma problemu jeżeli ma się dużego penisa, po prostu nie wchodź za głęboko. Drobne dziewczyny maja taką budowę ciała, że najczęściej je boli przy głębokich pchnięciach, na to nie ma sposobu jak zmiana pozycji, np. na jeźdźca, wtedy kobieta sama kontroluje głębokość.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...