Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie z figury gruszki


Gość ankabuzka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ankabuzka

Witam jestem typową gruszką, mam 165 cm wzrostu i teraz waże 65 mam 25 lat bardzo chciałabym schudnoć , chociaż 5 kg. Jem 4 posiłki dziennie ostatni o godzinie 17 . Moją słaboscią są slodycze ! Tez nie wiem za bardzo jak mam cwiczyc zeby nie rozbudować miesnie ud , bo i ta sa dużo . Bardzo prosze o odpowiedz .

Odnośnik do komentarza

Typ gruszka - utrapienie nie jednej kobiety i chyba najbardziej znienawidzony typ budowy kobiet.
Wiele pań popełnia właśnie ten błąd, o którym wspomniałaś. Skupia się na ćwiczeniach nad dolną partię ciała, co niestety prowadzi do wzmocnienia tkanki mięśniowej w tamtych problematycznych miejscach. Naszym cele jest te miejsca wyszczuplić. Oto kilka ćwiczeń i rad odnośnie diety dla Gruszki.
Powinnaś spożywać więcej produktów zawierających dużo wapnia, Gruszki często mają problemy ze stawami, zwłaszcza biodrowymi. Wapń nie tylko wspomaga odchudzanie, ale przede wszystkim odpowiada za prawidłową budowę kości. 2-3 razy w tygodniu jedz ryby morskie, które bogate są w wapń i dobrze przyswajalne białko, a przede wszystkim w kwasy tłuszczowe omega-3.

Ćwiczenia dla figury typu "gruszka"

Mniejsze uda i pośladki

Stań w rozkroku,następnie zrób dużego kroka do przodu, pamiętaj aby kolano znalazło się nad stopą. Obie nogi powinny być ustawione w ten sposób, by między udem a podudziem był kąt prosty (pięta nogi z tyłu ma być uniesiona; opierasz ją na palcach). W tym samym czasie zegnij również w łokciu rękę znajdującą się nad kolanem. Możesz ćwiczyć z ciężarkami.

Wzmocnione ramiona

Stań prosto, plecy proste. Podnosisz obie ręce przed siebie. Następnie jedną rękę cofasz i za chwilę prostujesz potem to samo z drugą ręką. Ćwiczenia wykonywaj z ciężarkami tak aby wzmocnić mięśnie ramion.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...