Forum Żywienie i fitness

Aktywne wakacje

KasiaPie

KasiaPie

Co myślicie o aktywnie spędzonych wakacjach? Ja jestem za, widziałam nawet kilka ofert z biur podróży ale wolałabym coś sprawdzonego. Jeszcze na takich wakacjach nie byłam i temu moja ostrożność w tym temacie, chciałabym przy okazji parę kg zrzucić. Ktoś? Coś ?

--

Tekst linka

144502 kasiapie Kobieta, 38 lat, Wrocław

Odpowiedzi znajdują się poniżej

KarolQa1

KarolQa1

Jak wakacje to tylko aktywne;) na plaży można poleżeć dzień, dwa, a potem to się nudzić zaczyna.

138296 karolqa1 Kobieta, 28 lat, Szczecin
~grazyna1978

~grazyna1978

mnie zawsze na nogi stawiaja wyjazdy odchudzające, regenerujące itp. Ponieważ mobilizuja mnie do dzialania, w tym roku jade na 6 dni nad morze do hotelu Lidia, w pakiecie będę miala trening personalny i kilka wyszczuplających zabigeow Spa:) do woli można korzystac z basenow Sali fitness wtedy się glownie na tym koncentruje i rzeczywiście wracam do formy

~Palla11

~Palla11

Ja jade w tym roku na taki pakiet „aktywny wypoczynek na mazurach” do Zalesia na Mazurach, do fitness aeoribiku i innych dokładają jeszcze zabiegi Spa także mysle ze warto:)

~lili99a

~lili99a

Tak naprawde to aktywne wakacje można mieć wszędzie, trzeba tylko patrzeć w jakie miejsca sobie jedziemy i na przykład wybrać tam hotel z różnymi "bajerami" :D Ja tak własnie zrobiłam w zeszłe wakacje i byłam z przyjaciółką w Grand Lubiczu w Ustce: http://www.grandlubicz.pl/. Jest tam i basen i siłownia i jeszcze inne rzeczy także super :D