Forum Żywienie i fitness

Ekologiczna żywność?

~Ania871

~Ania871

Czy kupujecie jedzenie w Internecie? Znalazłam sporo sklepów z ekologiczną żywnością, zastanawiałam się nad zamówieniem w nich paru produktów. Nie mam jednak żadnego doświadczenia z tego typu zamówieniami. Czy żywność zamówiona przez internet nie przyjdzie zepsuta?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~KalinaP

~KalinaP

Myślę, że skoro to ekologiczna żywność to czemu nie? Szczerze powiedziawszy u mnie w mieście to nie wiedziałabym nawet gdzie szukać takiego jedzenia. Gdzie wy to zamawiacie?

~Kora23

~Kora23

Ja bardzo lubię robić takie zamówienia. Do sklepu iść nie muszę, wszystko samo przychodzi. Poza ty,m faktycznie w jedzeniu jest teraz tyle chemii, że dobrze jest zjeść czasem coś z takiego ekologicznego sklepu. Ja zamawiam w Ekooi.

~Madzinka

~Madzinka

Ja z kolei zamawiam wędliny przez Internet. Nigdy nie miałam żadnego problemu. Też jestem zdania, że wszędzie teraz w jedzeniu jest mnóstwo chemii. Najwięcej czuję tego niestety w mięsie, dlatego kupuję w Podlaskich Specjałach. To jest mięsko które też można zamówić do domu. Bardzo dobre wędliny bez chemii. Nic nigdy nie przyszło mi starego / zepsutego etc.

~gruszka2

~gruszka2

Ja często zamawiam mixy przypraw albo coś do wypieków z e-condimenta. Długo szukałam czegoś prostego i zdrowego. Mój tata jest chory i musi uważać na to co je. Te mixy były strzałem w 10! Na przykład dietteta-zdrowsza wersja vegety (paskudztwo!) Nie dość że to ekologiczne to jeszcze mają obniżoną zawartość sodu. I już nie muszę się martwić że jedzenie które robię tacie jest bez smaku. ;)

Mi775

Mi775

Moim zdaniem ekologiczne jest tylko to, co sami wyprodukujemy. No bo chyba jednak przyprawa warzywko oferowana w sklepie z ekologiczną żywnością , akurat z ekologią nie ma nic wspólnego.

146365 mi775 Kobieta, 40 lat, Brok