Skocz do zawartości
Forum

Niedobór żelaza, problemy z erekcją i wypoczynkiem


Adamek21

Rekomendowane odpowiedzi

WItam wszystkich. Mam problem który jest dla mnie kłopotliwy. Genetycznie bardzo szybko urosłem(to samo mial moj brat w tym samym czasie). Z tym,że ja kiedy juz nie moglem zniesc ciaglego nie wyspania,zmeczenia itp. poszedlem do lekarza i okazało sie ze mam niedobory żelaza itp. Mam świetną Panią dr i przypisała mi żelazo,kwas foliowy i poleciła jeść galaretki. Pamiętam,że kiedy zażywałem to żelazo od Niej poprawiło się.Sczególnie mi chodzi o potencję.Poranny wzwód wrócił i mogłem utrzymać erekcję dłużej. Teraz zażywam żelazo z apteki które coś tam działa ale ani nie mam porannej erekcji a mój wzwód utrzymuje sie tylko w pozycji siedzącej. Jestem zmęczony,po lekkim wysiłku fizycznym wyczerpany(mimo to trenuje) i śpie dłużej niż potrzebuje. Czasami chodzę spać o 23 i budze się o 13. Albo raz po szkole zasnalem o 17 i obudzilem sie rano o 6. Najbardziej kłopotliwy jest problem z erekcją,mam dziewczynę i wgl,nie uprawiamy jeszcze seksu ale niedlugo na pewno zaczniemy. JEstesmy juz bardzo dlugo ze sobą i ciagle to sie odwleka(pewnie przez mój problem). Za porady byłbym mega wdzięczny. Nie wiem czy pójść znowu do lekarza i pogadać czy może kupić jakieś lepsze żelazo z apteki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Niestety nie pamietam jakie to było żelazo. Być może na receptę. Szklany mały flakonik i pamiętam tabletki z literką pośrodku. Teraz używam coś takiego http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTuU7zjAk9WAZJHf7n9-mLYgp3M-EhaJvWAocKSOcHZvG6gezJjcg ale w sumie ten brak porannych wzwdów ciągle istenieje. Zmieniłem trochę diete i wprowadziłem dużo więcej ruchu. Może pomoże ;)

Odnośnik do komentarza

Chwalę sobie suplement dr Penigreat (masz na drpenigreat.pl skład). Po 2-3 miesiącach efekty są już bardzo widoczne, na pewno mogę się kochać dłużej z żoną co już jest mega ważne i dużo nam daje, zupełnie lepiej się teraz dogadujemy, ona jest zaspokojona, ja jestem happy że nie zawodzę, każdy wygrywa ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...