Skocz do zawartości
Forum

problem z żołądkiem


Gość marko 12

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marko 12

Niedługo skończę 24 lata. Od dłuższego czasu miewam problemy z brzuchem w takim stopniu, że popadłem w problemy społeczne (boję się wychodzić z domu) Starałem się zlokalizować co mi może szkodzić ale nawet produkt, po którym jest ok, na na następny dzień może się okazać, że mi zaszkodzi, ale w czym problem? Zjem coś i po paru godzinach czuję dyskomfort w brzuchu. Ciężko zlokalizować gdzie, raczej gdzieś na dole ale też czasem na bokach. Po dyskomforcie łapią mnie mocne skurcze z chęcią pójścia do łazienki. Często też mnie biegunki dopadają. Co to może być, jak mogę sobie pomóc?

Odnośnik do komentarza

Tak doraźnie to probiotyk może pomóc, a nawet powinno się taki brać na uzupełnienie flory jelitowej. Ja zawsze mam Lactoral IBD w domu, skuteczny i niedrogi bo tylko 18 zł a kapsułek aż 30. A jak objawy nawracają to koniecznie do lekarza bym radziła.

Odnośnik do komentarza
Gość bajlandy

Na problemy z zoladkiem proponuje (oczywiscie badanie, usg jamy brzusznej ect.) .. i od razu sprawdzony aloes z firmy FOREVER. Ma wszystkie niezbedne certyfikaty. Na moje dolegliwosci z zoladkiem(nadwrazliwosc) okazal sie zbawienny.
Zachecam do zamowienia przez strone, zakladasz konto i masz 15%znizki:

https://480000181629.fbo.foreverliving.com/sa tam tez.wszystkie niezbędne informacje. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Problemy jelitowe sensownie tłumaczy Medycyna Germańska. Każdy objaw narządowy jest konsekwencją przeżycia tzw biologicznego konfliktu czyli trudnej sytuacji, której nie umieliśmy sprostać. Proszę obejrzeć video - odcinek serialu terapeutycznego na temat reakcji jelit, może to będzie pomocne w usunięciu przyczyny nieprzyjemnych objawów

Odnośnik do komentarza

szkoda, że nie napisałeś jakie doładnie są te twoje problemy, mi zawsze na tego typu rzeczy pomagaja probiotyki. Kupuję flostrum plus, biorę aż do skończenia opaowan, potem przerwa na kilka tygodni i znów probiotyk, fajnei to normujee prace mojego zoładka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...