Forum Zdrowie

problem z żołądkiem

~marko 12

~marko 12

Niedługo skończę 24 lata. Od dłuższego czasu miewam problemy z brzuchem w takim stopniu, że popadłem w problemy społeczne (boję się wychodzić z domu) Starałem się zlokalizować co mi może szkodzić ale nawet produkt, po którym jest ok, na na następny dzień może się okazać, że mi zaszkodzi, ale w czym problem? Zjem coś i po paru godzinach czuję dyskomfort w brzuchu. Ciężko zlokalizować gdzie, raczej gdzieś na dole ale też czasem na bokach. Po dyskomforcie łapią mnie mocne skurcze z chęcią pójścia do łazienki. Często też mnie biegunki dopadają. Co to może być, jak mogę sobie pomóc?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~adka12

~adka12

Tak doraźnie to probiotyk może pomóc, a nawet powinno się taki brać na uzupełnienie flory jelitowej. Ja zawsze mam Lactoral IBD w domu, skuteczny i niedrogi bo tylko 18 zł a kapsułek aż 30. A jak objawy nawracają to koniecznie do lekarza bym radziła.

~bajlandy

~bajlandy

Na problemy z zoladkiem proponuje (oczywiscie badanie, usg jamy brzusznej ect.) .. i od razu sprawdzony aloes z firmy FOREVER. Ma wszystkie niezbedne certyfikaty. Na moje dolegliwosci z zoladkiem(nadwrazliwosc) okazal sie zbawienny.
Zachecam do zamowienia przez strone, zakladasz konto i masz 15%znizki:

https://480000181629.fbo.foreverliving.com/sa tam tez.wszystkie niezbędne informacje. Pozdrawiam!

Javiolla

Javiolla

Trzeba zrobić badania np. gastroskopie i kolonoskopie.

--

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

214141 javiolla Kobieta, 44 lata, Kaszuby
Medycyna Praw Natury

Medycyna Praw Natury

Problemy jelitowe sensownie tłumaczy Medycyna Germańska. Każdy objaw narządowy jest konsekwencją przeżycia tzw biologicznego konfliktu czyli trudnej sytuacji, której nie umieliśmy sprostać. Proszę obejrzeć video - odcinek serialu terapeutycznego na temat reakcji jelit, może to będzie pomocne w usunięciu przyczyny nieprzyjemnych objawów

image

--

https://kwantomed.pl

214143 medycyna-praw-natury Kobieta, 51 lat, Wrocław