Forum Zdrowie

Jak dbać o oczy

~famfara

~famfara

Jak dbać o oczy? Pracuję od 2 lat w biurze, spędzam prawie 8h przed koputerem, a moje oczy tego nie wytrzymują. Często są podrażnione, pieką lub są zaczerwienione. Stosowałam już krople z apteki, przemywałam rumiankiem ale nic to nie dało. Koleżanka poleciła mi kapsułki Lutezan, niby mają dobry wpływ na oczy i jakość "widzenia". Ktoś stosował? Są efekty?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~omben

~omben

Cytując ulotkę "LUTEZAN PREMIUM to suplement diety zawierający specjalnie dobraną kompozycję składników przyczyniających się do utrzymania prawidłowego widzenia." Myślę więc że pomoże ci się pozbyć uporczywych dolegliwości

~Agadob

~Agadob

Ja zaczęłam ćwiczyć oczy wg wskazówek z ksiązki "Osioł w okularach" . Słyszeliście o czyms takim, jak wietrzenie oczu???

~HaniaC

~HaniaC

Znam ten problem, też sporo siedzę przed komputerem. Luteina jest dobra, ale nie rezygnowałabym z kropli do oczu. Tylko nalezy kupić odpowiednie. Profilaktycznie stosuje Oviso, intensywnie nawilżające, a jak oczy zaczynają swędzić, to Oviso, łagodzące podrażnienia z wyciągniem z rumianku. Podstawa to profilaktyka. Zakrapiać oczy, nawet jeżeli nie pieką. Te kropelki Ovisą z doz.pl mają tę zaletę, że są trwałe - 90 dni od otwarcia.