Skocz do zawartości
Forum

Jak dbać o oczy


Gość famfara

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dbać o oczy? Pracuję od 2 lat w biurze, spędzam prawie 8h przed koputerem, a moje oczy tego nie wytrzymują. Często są podrażnione, pieką lub są zaczerwienione. Stosowałam już krople z apteki, przemywałam rumiankiem ale nic to nie dało. Koleżanka poleciła mi kapsułki Lutezan, niby mają dobry wpływ na oczy i jakość "widzenia". Ktoś stosował? Są efekty?

Odnośnik do komentarza

Znam ten problem, też sporo siedzę przed komputerem. Luteina jest dobra, ale nie rezygnowałabym z kropli do oczu. Tylko nalezy kupić odpowiednie. Profilaktycznie stosuje Oviso, intensywnie nawilżające, a jak oczy zaczynają swędzić, to Oviso, łagodzące podrażnienia z wyciągniem z rumianku. Podstawa to profilaktyka. Zakrapiać oczy, nawet jeżeli nie pieką. Te kropelki Ovisą z doz.pl mają tę zaletę, że są trwałe - 90 dni od otwarcia.

Odnośnik do komentarza

Ja myślę że w dzisiejszych czasach, jak są tka naświetlane przez telefony, telewizor czy też przez komputer, warto pomyśleć o jakichś nawilzających kroplach.Także no wydaje mi się, ze tak to powinno wyglądać. A w ogóle a propo oczu, słyszał ktoś o czymś takim jak oko dominujące ? https://www.bezokularow.pl/poradnik/oko-dominujace-mam-czy-nie-mam Podobno można to właśnie jakoś sprawdzić z pomocą kartki A4 ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...