Skocz do zawartości
Forum

Żylaki na nogach


Gość Kasiaa01

Rekomendowane odpowiedzi

ruszczyk jest bardzo dobry na problemy żylne, bo jest przciwzapalny i wzmacnia żyły, mam pracę siedzącą, wiele godzin w jednej pozycji jest dosyć obciążające dla nóg a do tego genetycznie tez mam uwarunkowania do zylaków dlatego od jakiegoś czasu zaczęłam brać maxi3venę, nogi mi tak nie cierpną, mam więcej sił na spacery bo mnie nie bolą jak kiedyś

Odnośnik do komentarza
Gość monaliska9

Zapobiegawczo bierz maxi3vena, nadaje się dla osób ze skłonnością do zylaków. Tabletki wzmagaja przepływ krwi i zwiększają napięcie ścian żył. Mi pomagają kiedy mam spuchnięte nogi np. przez długie siedzenie czy stanie.

Odnośnik do komentarza

Ja juz brałam mnostwo tabletek i maści na zylaki na nogach ktore pojawiły mi sie po ciązy. Nic to nie pomagało. Postanowiłam zasiegnąc rady specjalistów z Kliniki Flebologii W Warszawie, ktora zajmuje sie tego typu problemami. Zrobili mi pełną diagnostykę i wszystkie badania np. Usg Doppler. Po diagnozie lekarz powiedział ze potzrebny bedzie zabieg laseroterapii. Zabieg bezbolesny i nie pozastawia zadnych sladów. Nie ma sensu wydawać pieniedzy na drogie nieskuteczne masc i leki.Trzeba wybrac sie do spacjalistów i leczyc sie skutecznie.

Odnośnik do komentarza
Gość kasiolkowa

Dobrze ze szukasz pomocy u lekarzy.. Ja probowalam wielu masci kemow i uciskowej odzieży.. efekty slabiutkie.. tez wybralam laser ale ja w Katowicach bo mieszkam na Ślasku. Tu jest taka klinika Dermed gdzie maja nowoczesny sprzet i duze doswiadczenie. Usuneli moj problem szybciutko :)

Odnośnik do komentarza

A słyszeliście o podkolanówkach uciskowych? dla mnie to najlepsza profilaktyka przeciwżylakowa plus ulga dla nóg gdzie one już się pojawiły. U mnie zaczynało się dyskretnie, widziałam że wieczorem mam problem z dopięciem suwaka w kozaku. Potem nogi zaczęły mocniej puchnąć i wyjątkowo ciężkie się robiły wieczorami. Potem zauważyłam delikatne pajączki. Długo nie myśląc zamówiłam Venoflexy. Te pończochy https://venoflex.pl/produkt/ponczochy-damskie-incognitoabsolu/ rajstop nie lubię a podkolanówki nie załatwiłyby sprawy bo pajączki się pojawiły nad kolanem. Wykończone wygodnym mankietem samonośnym z silikonem medycznym w kształcie fali, cały dzień się nie zsuwają z uda. I świetnie się prezentują, bardzo trwałe. Długo jeszcze będę nosić bo czuję że działają, nogi w lepszej formie mam. Kolor tylko inny jeszcze dokupię.

Odnośnik do komentarza

Ja miałem bardzo duże żylaki, niby operacyjne. Ale stwierdziłem, że spróbuje jakiś alternatywnych metod. Znajomy polecił mi zabiegi polem magnetycznym w Terapion, zauważyłem znaczne efekty, żylaki stały się mniej widoczne i łydki mnie w takim stopniu nie bolaly, polecam!

Odnośnik do komentarza

Warto pójść do flebologa i zrobić chociaż podstawową diagnostykę w Warszawie jest dobra klinika na Wawelskiej, można tam zrobić usg doppler żył, a to jedno z nielicznych miejsc które coś takiego oferują. Na tym usg można dokładnie ocenić stan żył i też dobrze dobrać metodą do problemu.

Odnośnik do komentarza

~pigfa
Warto pójść do flebologa i zrobić chociaż podstawową diagnostykę w Warszawie jest dobra klinika na Wawelskiej, można tam zrobić usg doppler żył, a to jedno z nielicznych miejsc które coś takiego oferują. Na tym usg można dokładnie ocenić stan żył i też dobrze dobrać metodą do problemu.

Tak to prawda, nie ma co odkładać wizyty u spacjalisty. Najważniejsze jest to aby podjąć decyzje o swoim dalszym zdrowiu i lepszym samopoczuciu. Ja korzystalam z pomocy Kliniki Flebologii, jestem zadowolona z lekarza i jak sie mną zajeto.

Odnośnik do komentarza
Gość Amandzia2

Najlepiej iść na skleroterapię, to mało inwazyjny zabieg i można po nim od razu wrócić do domu. W Warszawie robi go dr Wolska w klinice Zdrowych Nóg, świetna specjalista,bardzo sympatyczna

Odnośnik do komentarza

katia30i1
~pigfa
Warto pójść do flebologa i zrobić chociaż podstawową diagnostykę w Warszawie jest dobra klinika na Wawelskiej, można tam zrobić usg doppler żył, a to jedno z nielicznych miejsc które coś takiego oferują. Na tym usg można dokładnie ocenić stan żył i też dobrze dobrać metodą do problemu.

Tak to prawda, nie ma co odkładać wizyty u spacjalisty. Najważniejsze jest to aby podjąć decyzje o swoim dalszym zdrowiu i lepszym samopoczuciu. Ja korzystalam z pomocy Kliniki Flebologii, jestem zadowolona z lekarza i jak sie mną zajeto.

Jaki zabieg robiłaś i u kogo byłaś? Ja robiłam laserowe usuwanie, miałam troche stracha bo ja ogólnie to sie lekarzy boję ale nie było źle, przed zabiegiem miałam wszystko wyjaśnione, naoglądałam się filmików

i jakoś poczułam się spokojniejsza, wiedziałam co mnie czeka, po zabiegu też czułam się dobrze, poszłam sobie nawet na spacer :)
Odnośnik do komentarza

pigfa
"Jaki zabieg robiłaś i u kogo byłaś? Ja robiłam laserowe usuwanie, miałam troche stracha bo ja ogólnie to sie lekarzy boję ale nie było źle, przed zabiegiem miałam wszystko wyjaśnione, naoglądałam się filmików"

Ja miałam zabieg u dr Leszczyńskiego, zabieg laseroterapii. Bezinwazyjny zabieg przy znieczuleniu miejscowym. Lekarz ktory mnie prowadził robił wszystkie potzrebne badania i zabieg. Wszystko tłumaczył i obiecał ze nie bedzie sladu po żylakach. Ja jestem zadowolona z efektu i nie mam prawie żadnej blizny tylko po ukłuciu welfonu.

Odnośnik do komentarza
Gość palinowskaa

Pobierz maxi3vena, to kapsułki, które zwiększają napięcie ścian żył, wzmagają przepływ krwi, po nich nogi moje już nie są obrzęknięte, nie bolą. Także są wskazane dla osób ze skłonnością do żylaków.

Odnośnik do komentarza
Gość staszkowa

Już teraz możesz zapobiegawczo brać maxi3vena, te kapsułki wzmacniają żyły, wzmagają przepływ krwi, zapobiegają powstawaniu żylaków. Ja je biorę bo też mam do nich skłonności i siedzący tryb pracy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...