Skocz do zawartości
Forum

Czy penis urośnie?


Gość w...l

Rekomendowane odpowiedzi

Już dzisiaj pisałem tutaj na forum. Nie chce mi się pisać tego całego drugi raz ale mówie na starcie SĄ TO MOJE DOŚWIADCZENIA Z TYM PRODUKTEM! NIE REKLAMA!!! Osobiście kupiłem tabletki MemberXXL i liczyłem się raczej z stratą kasy, kupiłem 3 opakowania bo są bardziej opłacalne jak coś a nawet jak po 1 opakowaniu nic nie będzie to mogłem sprzedać 2 pozostałe :D Do sedna po 1 miesiącu O DZIWO mój majster stał się grubszy trochę nie mówie to o kur** 1 CM W PRZÓD! WOOW nie, nawet nie mierzyłem ale trzymając go był ewidentnie grubszy i trochę może dłuższy. Jedno wiem na pewno po tym stioi jak po**bany... serio. Po 2 opakowaniach w grubości ~1,5 cm a w długości 2,5~ zawsze coś do przodu. Polecam jak coś kupować tabletki z oficjalnej strony czyli http://nplink.net/tYlNpTHD raczej nie kupował bym tego na allegro ponieważ u niektórych allegrowiczów cena jest za bardzo "podejrzana" więc wole jednak kupić u producenta skoro jest taka możliwość. JESZCZE RAZ! SĄ TO MOJE DOŚWIADCZENIA! Raczej nie osiągniesz efektów jak zapewnia producent ale przynajmniej coś tam działają.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...