Skocz do zawartości
Forum

Tabletki na zapalenie układu moczowego u mężczyzny.


Gość Rafffał

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rafffał

Problem zaczyna się gdy się przeziębię (lub nawet mnie przewieje). Piecze mnie (lub odczuwam takie nieprzyjemne kłucie w pewnych momentach podczas oddawania moczu) nie tyle pęcherz, co cewka moczowa (przy oddawania moczu oraz PO aktywności seksualnej). Kiedyś lekarz przepisał Cipronex i pomogło, ale niestety czasami to zapalenie powraca i nie che za każdym razem chodzić do lekarze po lek na receptę. Czy moglibyście polecić tabletki na zapalenie układu moczowego, które można kupić bez recepty? Dużo takich reklamują, ale nie wiem czy one nie są bardziej przeznaczone dla kobiet.

Czy moglibyście polecić coś co również byłoby dla mężczyzn? Urosept? Urofuraginum? Neofuragina? DaFurag max?

Odnośnik do komentarza

Hej! Też myślę, że to najprawdopodobniej zapalenie pęcherza. Mojego męża też to męczyło i właśnie brał urofuraginum max. Objawy minęły już po dniu czy dwóch, nie pamiętam dokładnie, ale skoczył siedmiodniową kurację, żeby stan zapalny nie wrócił za miesiąc czy dwa. No i rzeczywiście po pół roku od kuracji ma spokój. Więc Ty też spróbuj brać tabletki przez 7 dni. A! Pij z nimi sok z żurawiny i bierz witaminę C.

Odnośnik do komentarza

Takie domowe leczenie to nic dobrego. Jeżeli jest zapalenie bakteryjne, to trzeba je rozpoznać podać antybiotyk, a następnie zrobic kontrolne badania po leczeniu. Zle leczony, niewyleczony stan zapalny może prowadzić do groźnych następstw, np przewlekłych zapaleń w ukł moczopłciowego, ...., do zaburzeń płodności włącznie. Tak więc do lekarza... + badania z krwi i oczu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...