Skocz do zawartości
Forum

Co się może stać, gdy nie jem mięsa?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Nic się nie stanie. Człowiek jedząc same mięso umrze po około 80 dniach. Nie jedząc mięsa będzie normalnie funkcjonował. Moja matka jest wegetarianką, od 6 lat nie je nic mięsa. Cieszy się pełnym zdrowiem. Mniej się stresuje i jest dużo pogodniejsza niż zanim przestała jeść mięso.

Odnośnik do komentarza
Gość antoninaaaa

to prawda zbilansowana dieta to podstawa nawet wtedy kiedy je się mięso. dlatego zawsze warto udać się do specjalisty. choć musze przyznać, że mi dietę układał dietetyk. na szczęście w pracy mam medipakiet.pl więc wszystkie testy przed rozpoczęcie miałam zrobione. czasami warto zrobić sobie testy na minerały...u mnie np. problemem okazał się bardzo niski poziom żelaza.

Odnośnik do komentarza

ogólne badania są podstawą dalszego działania. Dobry lekarz wyśle pacjenta na taki "przegląd", żeby się upewnić, ze nic się w organizmie nie dzieje. Jednak tu mam zaufanie tylko do prywatnych lekarzy, którzy nie szkodują na badania

Odnośnik do komentarza

nic sie nie stanie o ile bedziesz uzupelniac brakujace skladniki mineralne w innych produktach.. jesli nie wiesz czego ci moze brakowac zrob sobie w diagnostyce pakiet badan podstawowych i idz z nimi na konsultacje do dietetyka ktory poradzi ci jakie zamienniki stosowac i do lekarza rodzinnego by sprawdzil czy jest ok

Odnośnik do komentarza

~basia180
ogólne badania są podstawą dalszego działania. Dobry lekarz wyśle pacjenta na taki "przegląd", żeby się upewnić, ze nic się w organizmie nie dzieje. Jednak tu mam zaufanie tylko do prywatnych lekarzy, którzy nie szkodują na badania

ja również i coraz częściej korzystam z prywatnego leczenia ale koszty bywają przytłaczające i nie wiem jak to zmniejszyć

Odnośnik do komentarza

~anastazja098
a myślalaś o pakiecie medycznym? wlasnie po to jest żeby zmniejszyć wydatki bo płacisz raz w miesiacu a masz dostep do ogółu usług medycznych

ja się nad tym zastanawiam ale w sumie nie wiem jaką firmę wziąć. coś polecicie?

Odnośnik do komentarza
Gość anastazja098

~pitra
~anastazja098
a myślalaś o pakiecie medycznym? wlasnie po to jest żeby zmniejszyć wydatki bo płacisz raz w miesiacu a masz dostep do ogółu usług medycznych

ja się nad tym zastanawiam ale w sumie nie wiem jaką firmę wziąć. coś polecicie?

w medipakiet jest niedrogo a kilka opcji do wyboru

Odnośnik do komentarza

~anastazja098
~pitra
~anastazja098
a myślalaś o pakiecie medycznym? wlasnie po to jest żeby zmniejszyć wydatki bo płacisz raz w miesiacu a masz dostep do ogółu usług medycznych

ja się nad tym zastanawiam ale w sumie nie wiem jaką firmę wziąć. coś polecicie?

w medipakiet jest niedrogo a kilka opcji do wyboru

to zobaczę ich, ale czy czekanie się bardzo nie dłuży?

Odnośnik do komentarza
Gość anastazja098

~pitra
~anastazja098
~pitra
~anastazja098
a myślalaś o pakiecie medycznym? wlasnie po to jest żeby zmniejszyć wydatki bo płacisz raz w miesiacu a masz dostep do ogółu usług medycznych

ja się nad tym zastanawiam ale w sumie nie wiem jaką firmę wziąć. coś polecicie?

w medipakiet jest niedrogo a kilka opcji do wyboru

to zobaczę ich, ale czy czekanie się bardzo nie dłuży?

wcale nie, ja zawsze bardzo sprawnie mam zorganizowana wizyte

Odnośnik do komentarza

~violla123
~Tela123
no mam nadzieję, że rzeczywiscie tak dobrze dzialają te pakiety, bo się przymierzam

jak wybierzesz sprawdzony to będziesz zadowolona

no ale wybór jest teraz spory i nie wiem na co się zdecydować, żeby nie czekać potem tygodniami na wizytę i nie płacić też jakoś dużo

Odnośnik do komentarza

~Tela123
~violla123
~Tela123
no mam nadzieję, że rzeczywiscie tak dobrze dzialają te pakiety, bo się przymierzam

jak wybierzesz sprawdzony to będziesz zadowolona

no ale wybór jest teraz spory i nie wiem na co się zdecydować, żeby nie czekać potem tygodniami na wizytę i nie płacić też jakoś dużo

ja korzystam z medipakiet i zmienię teraz na pakiet też dla partnera

Odnośnik do komentarza

~violla123
~Tela123
~violla123
~Tela123
no mam nadzieję, że rzeczywiscie tak dobrze dzialają te pakiety, bo się przymierzam

jak wybierzesz sprawdzony to będziesz zadowolona

no ale wybór jest teraz spory i nie wiem na co się zdecydować, żeby nie czekać potem tygodniami na wizytę i nie płacić też jakoś dużo

ja korzystam z medipakiet i zmienię teraz na pakiet też dla partnera

powiedzcie czy tym lekarzom z pakietu można ufać? zależy mi na dobrych specjalistach

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.10.2019 o 19:06, Złotarączka napisał:

Kiedy ludzie przestają jeść zwłoki zwierząt to poprawia im się ogólny stan zdrowia co nie powinno dziwić. Naczelne jedzą przecież pokarm pochodzenia roślinnego. To jest nasze naturalne pożywienie!

Tak na pewno a jedynki to siekacze czy kły? Wiesz ile hormonów rozpuszcza się w tłuszczu ? Powodzenia tym co jedzą roślinki one są zdrowe jak rak dla organizmu jak jeszcze kiedyś były to dziś są lane tonami glifosadu i wy to jecie nawet robaka tam nie zobaczysz robak mądrzejszy od Ciebie bo guwna nie jada a każde zwierzę ma wątrobę która przefiltruje większość toksyn zanim puści do organizmu 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...