Skocz do zawartości
Forum

Szumy uszne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Państwa! Od początku roku mam ciągłe, delikatne szumy w uszach. Zaczęło się to po mocnym przepracowaniu (200h w restauracji + studia dzienne) w grudniu. Teraz pracuję ok typy. Od razu laryngolog wykluczył uraz mechaniczny (badanie ogólne + rtg), który podejrzewałam po głośnym koncercie w barze. Ciśnienie mam w normie. Nie piję dużo kawy i alkoholu. Kilka wizyt u laryngologa nic nie dało. Neurolog jedyne co stwierdził, to że mam iść do okulisty (badanie głębi oka). Wszystkie badania mam w normie. Tak samo krew - oprócz podwyższonego TSH (choroby tarczycy w rodzinie) i podwyższonego poziomu kortyzolu. Z leków stałych przyjmuję tylko tabletki antykoncepcyjne. Szumy nasilają się wieczorem, często towarzyszy im ból głowy. Czy mógłby ktoś poradzić specjalistę, do którego mogę się udać, lub badania do zrobienia? Od dotychczasowych lekarzy słyszę tylko, że trudno zdiagnozować przyczynę i zatem pozbyć się szumów. Mam 22 lata, bardzo zależy mi na pozbyciu się tej uciążliwości. Dziękuję z góry za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...