Skocz do zawartości
Forum

Jak ubrać figurę typu kolumna?


Gość Myszeńka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Myszeńka

Hej,
Mam problem ma figurę typu kolumna. Zero tali, biodra i ramiona takie same, i mały biust. No wyglądam jak z drewna ciosana. Błagam pomóżcie mi się jakoś ubrać, jako wymodelować to ciało, ćwiczę, nie mam nadwagi po prostu taką mam figurę. Proszę o pomoc
Zrozpaczona M

Odnośnik do komentarza

musisz tak dobierać stroje, aby nadac figurze odpowiedni kaształt. i tak np. nos zakiety, które w talii zepniesz jakimś szerszym paskiem w kontrastujacym kolorze. żakiet nie moze sie kończyć przed biodrem, musi je zakrywać, a najlepiej bedzie jesli od pask w dół bedzie się lekko rozszerzał i odstwał od ciała, ponieważ to da efekt wiekszego wciecia w talii.
unikaj bluzek, które mają zarówno za mały, sięgajay pod sama szyje dekolt, jak i tych bardzo wyciętych. postaraj sie odwrócic uwage od zbyt małego biustu zakładając jakiś kolorowy naszyjnik czy korale. aby go powiekszyc noś bluzki z falbankami czy innymi róznego rodzaju aplikacjami, noś naraz materiały o róznej strukturze
aby nadać biodrom bardziej okrągły kształt noś spodnie cygaretki- górna partia spodni nie jest przylegajaca do ciala, co poszerzy twoje biodra. spodnie zwężają sie ku dołowie, dzieki temu stworzysz optyczne wrażenie ,,rozszerzania sie'' bioder

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...