Forum Uroda

Co sądzicie o ubraniach Croppa?

~ewelynka

~ewelynka

Witam, od kilku lat kupuję ubrania w takich sklepach jak Cropp, Reporter, Top Secret, Reserved, House, Deep itp, jestem z nich bardzo zadowolona, osoby w różnym wieku mogą znaleźć tu coś dla siebie;) jeśli chodzi o jakość to naprawdę bardzo dobra:)supermodne gadżety, ciuszki wygodne:) jestem ciekawa czy Wy również robicie zakupy w tych sklepach i co myślicie o tych ubrankach????:p:D;)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~tysia_90

~tysia_90

szczerze to o wiele częściej można kupić fajniejsze ubrania bez metek;). Nie mówie ze takie sklepy są złe bo sama nie raz szukam czegos w house, Reserved, Diverse czy Cubus, ale jeśli chodzi o cropp town to jedyne rzeczy które tam kupuje to stroje kąpielowe;) i ciuszki mojego mężczyzny;), bo dla siebie raczej nic nie moge znaleźć.
~ewelynka

~ewelynka

a bo to też zależy od tego jaki styl preferujesz? mało tam sportowych ubrań chociaż na przykład w Volcano są takie przejściówki sportowo-eleganckie:)taki eklektyzm stylów:p
~tysia_90

~tysia_90

no właśnie zależy też gdzie akurat się wybieram i w co mam ochote się ubrać;). Zarówno jeansy jak i spódniczka, adidasy i szpilki, wszystko to znajduje się w mojej szafie;). Ale cropp jakoś do gustu mi nie przypadł;) ale za to w housie znalazłam ostatnio bardzo fajne sportowe spodenki do biegania;). Choć oczywiście do adidasków i sportowej bluzeczki na miasto też pasują;)
~ewelynka

~ewelynka

ludzie mówią że ładnemu człowiekowi we wszystkim ładnie więc dopóki będziemy czuć się piękne dopóty będziemy mogły sobie pozwolić na ubieranie się według własnych upodobań i kaprysów:D:p;););) niekoniecznie wybierając żurnalowe ubranka:yes:
~ventura

~ventura

Jakiś ciuch to nawet nawet się tam znajdzie [może prócz cropp'a] ale jeśli chodzi o porządne sportowe ubranie i buty wolę zdecydowanie Reeboka. W reserved z kolei mają fajne płaszcze i "wyjściowe" ubrania. W housie można dorwać niezły t-shirt i jeansy... I to chyba tyle;)
~cassis

~cassis

Osobiście za Croppem też nie przepadam, bo to totalnie nie mój styl. Chociaż raz tam znalazłam całkiem niezłą bluzkę. A mojemu chłopcu też nie przypadł ten sklep do gustu, bo on lubi minimalizm w ubiorze, czyli wszelkie koszulki czy bluzy gładkie, jednokolorowe, bez nadruków, a takich się raczej tam nie znajdzie. Tak jak napisała koleżanka wyżej, jeśli chodzi o sportowe ciuchy to preferuję firmy takie jak Reebok czy Nike i zazwyczaj jak mam jakąś potrzebę to zamawiam na centersport.pl, bo mają duży wybór zarówno ubrań jak i butów znanych firm sportowych.
~rosario

~rosario

cropp, reserved i kilka innych firm :D ale zabijcie mnie - nie pamiętam jakie - dla nich ciuchy produkuje Taka WIększa Firma I tez nie pamiętam jak się nazywa ;-0
~Joga

~Joga

Ja tam nie przepadam za ich ciuchami, maja bardzo infantylne wzorki na koszulkach;) Ale czasem coś się trafi. Ja się ubieram sportowo, ale wolę klasyczne firmy, jak adidas, puma, reebok itp. Ja kupuje na przykład buty i jakieś koszulki, dresy na tanisport.pl. Mają tam duży wybór tego typu sportowych ubrań, w stosunkowo niskich cenach. Wszytko szybko wysyłają, dużo rozmiarów jest. Polecam zamiast croppa;)
~gosia34

~gosia34

Ja kupuje odzież damska praktycznie tylko w internecie. Mam swój ulubiony sprawdzony butik internetowy www.fidoma-butik.pl i gorąco Wam go również dziewczyny polecam. Świetna jakość tkanin, i ekspresowe przesyłki. Ceny rewelacyjne. Pozdrawiam Was dziewczyny.

~younglady

~younglady

Ze wszystkich sklepów, które wymieniłaś spoko poziom trzyma jedynie reserved, chociaż za dużo tam eleganckich ciuchów - nie dla mnie. Aczkolwiek buty mają rewelacyjne! To im trzeba przyznać.
Poza tym bardziej przypadają mi do gustu sklepy takie jak bershka, zara, stradivarius, pull&bear, vero moda, oysho i lumpeksy :D
~jagodzia

~jagodzia

ja ogólnie w croppie się nie ubieram, ale koleżanki czasami kupią tam coś fajnego. chociaż to jest taki bardziej sportowy styl, nie dla mnie :)
~magda80

~magda80

Ja kiedyś duże częściej kupowałam w Croppie, maja tam bardziej młodzieżowy styl, ale do tej pory cos fajnego uda mi sie znalezc, z tym ze czasem ceny są dość wysokie jka za rzeczy, które jakościa nie grzesza;) takie same proste podkozulki mozna kupic w terranovie np za 1/3 ceny z croppa;)
~Tu_pak

~Tu_pak

Z Croppem bywa róznie, to zalezy od kolekcji, ale jak z wieloma markowymi ciuchami. Jednak i on i CONVERSE, VERO MODA i bardziej standradowe odpowiadaja mi. Jednak ja staram sie szukac tez po serwisach internetowych, znajac swoje rozmowy to nie trudne, a i oszczednosc czasu duza. :) A w związku z tym, że ma się otwierać nowy serwis - klub zakupowy Privore z markowymi ciuchami, czekam cierpliwie na odsłonę i artykuły tam. :)
~arcticone

~arcticone

ja nie kumam takich sklepów, dla mnie to są troche ciuchy ala emo, co jest fajne ale w wieku 12 lat :P
~Keira_pl

~Keira_pl

Fajne ciuchy a przede wszystkim mocne. Mam tu n myśli dresy i bluzy bo tylko takie testowałem. Mam już kilka lat i ani jednego odbarwienia czy puszczonej szwy. Naprawde polecam.
~atletka

~atletka

arcticone napisał/a:
ja nie kumam takich sklepów, dla mnie to są troche ciuchy ala emo, co jest fajne ale w wieku 12 lat :P

To jest właśnie moda młodzieżowa, ludzie w pewnym wieku już jej nie rozumieją, między innymi ja chyba już ten wiek przekroczyłam ;).
~Kimii

~Kimii

Można znależć nawet fajne ciuchy ale jakościowo nie powalaja :P
~girys

~girys

Ja nigdy nie zapominam o naszywkach, potrafię odmienić wygląd każdego ciuszka...