Skocz do zawartości
Forum

Problemy z włosami i prostownicą:(


Gość aska1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) ostatnio obcięłam włosy i teraz muszę często prostować. Teraz moje końcówki są popalone. Nie chcę obcinać drugi raz włosów. Moje pytanie to czy jest domowy sposób by moje końcówki były w lepszym stanie . Proszę o pomoc i z góry dziękuję :)
Odnośnik do komentarza
Gość younglady
Podetnij same końcówki i zacznij używać kosmetyków do pielęgnacji włosów. Polecam Ci stosować ten szampon: www.kalamis.pl/product-pol-1880-Keratine-Shampoo.html
ma niski poziom pH, zawiera keratynę – naturalny budulec włosa, która rekonstruuje jego uszkodzoną strukturę. Oprócz szamponu proponuję Ci używać kosmetyków do wygładzania włosów (być może nie będziep otrzebna Ci już prostownica, a nawet jesli to będziesz jej mogła używać ze zdecydowanie mniejszą mocą bo łatwiej się będzie prostować) www.kalamis.pl/product-pol-1925-Grapefruit-straightener.html Produkt jest z tej samej firmy co szampon więc będą się dobrze uzupełniać nawzajem
Odnośnik do komentarza
Gość intimila
koncowki mozesz faktycznie juz tylko obciac. sa bardzo fajne spraye, ktorymi psika sie wlosy przed prostowaniem, chronia je przed temperatura. mysle, ze zmiana prostownicy moglaby jednak pomoc, no chyba, ze masz dobra? ceramiczna itd.
Odnośnik do komentarza
A może jeśli dość często prostujesz włosy to nie skupiaj się tylko na tym, żeby zregenerować same końcówki, ale całe włosy. Czytałam ostatnio bardzo fajny artykuł o tym, jak dbać o zniszczone włosy i z tego, co się dowiedziałam bardzo dobrym kosmetykiem jest URT-OIL z naftą oczyszczoną. Nie wiem, czy słyszałyście o nim, ale nie tylko doskonale regeneruje i odżywia zniszczone włosy, ale też można go stosować w przypadku problemów ze skórą;)
Odnośnik do komentarza
te koncówki to juz powinnaś obciąć bo na pewno wygladają zle i psują Ci fryzurkę. Kup sobie olej kokosowy i deliatknie wcieraj w koncówki włosów, mysle ze zobaczysz efekt juz po pierwszym razie do tego włoski beda mięciutkie
Odnośnik do komentarza

Rozdwojonych i połamanych końcówek już się niestety posklejać nie da. Musisz albo zrezygnowac z prostownicy, albo używać takiej, która nie niszczy włosów. Słyszałaś o babyliss digital sensor? Ona ma tki specjalny czujnik, którym sprawdza włosy i sama może się do nich dostosować. Ja używam prostownicy 3-4 razy w tygodniu, kiedyś podcinała końcówki co chwile, a teraz nawet nie pamiętam kiedy to ostatnio robiłam, bo włosy są w świetnym stanie.

Odnośnik do komentarza

Tak, oczywiście czujnik działa. Stale monitoruje stan włosów, temperaturę na nic, dostosowuje się, np. końcówki prostuje w niższej temperaturze, więc ich nie pali. Ja widzę róznicę na swoich włosach. Suszarka z tej linii babyliss digital sensor jest na mojej wish liście ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...