Skocz do zawartości
Forum

jak wrócić z koloru ciemna midź do koloru jasny blond


Gość patiii88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...Około miesiąc temu byłam u fryzjera, który doradził mi jesienna metamorfozę...Miała ona polegać na zmianie mojego koloru włosów-dodam, że z natury jestem bardzo jasną blondynka na kolor ciemna miedź farba firmy goldwell. Wcześniej ten piękny blond uzyskiwałam poprzez rozjaśnianie rozjaśniaczem nr 6. Włosy farbowałm średnio co 5 miesięcy. Teraz niestety dałam sie namówić na ta ciemną miedz. Uzyskany kolor mi sie nie podoba i starsznie chce wrócić do mojego blond. Pytałam dziś zupełnie innego fryzjera czy jest możlwe-powiedzał mi ze bedzie ciężko i nie poleca mi rozjaśniania poniewaz nie da sie przewidziec efektu. Trudno mi jednak uwierzyc, ze jestem całkowicie bez szansy skoro wiele osób drastycznie zmienia kolor włosów chociażby z czarnego na blond. Bardzo proszę o rady jak mogę to zrobić by moje włosy nie ucierpiały na tym zbytnio. Zalezy mi takze na czasie...Błagam o pomoc.:(:(
Odnośnik do komentarza
mam bardzo podobny problem..wszedzie szukam odpowiedzi..fryzjer namowil mnie na farbe braz i na metamorfoze;/ czuje sie okropnie! kolor sie wypłukuje i wszyscy mowia ze z czasem wypluka sie do blondu ktory jest pod spodem..ale to potrwa z rok:P hehe;/ wlosy rozjasniane pod ta farba sa chyba zbyt slabe na kolejne fsrbowanie i mogą sie po prosty spalic a watpie ze jakas farba pokryje ciemny kolor..pewnie tylko rozjasniacz;/
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...