Skocz do zawartości
Forum

Wspólna masturbacja z partnerem


Gość ania-01

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 20 lat jestem dziewicą. Mój chłopak ma 22 lata i już wcześniej współżył z kobietą. Jestesmy ze sobą nie cały rok i z seksem chcemy poczekac przynajmniej do zareczyn. Wiem ze dla niego to duze poswiecenie ale znosi je dzielnie wiec chciałabym wprowadzic jakiekolwie zycie erotyczne w nasz zwiazek. Pomyslalam o masturbacji zebym go masturbowala on jest chetny nastawil sie na tak i ze on mnie. I tu pojawia sie problem - on mnie? Ja sie wstydze to krepujace czy nie uwazacie ze to zbyt wyuzdane taka wzajemna masturbacja? Co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Gość takitamktos

Wiadomo jestes dziewicą i wydaje ci sie takie to dziwne i byc moze ostre skoro nigdy nie mialas z tym doswiadczen ale to nic wielkiego, najpierw moze ty mu zrob dobrzee zeby doszedl a potem niech on sie zajmie tobą, jezykiem palcami itp.

Odnośnik do komentarza

wspólna masturbacja jest czymś pięknym , co ja mogę tobie powiedzieć jak ty masz takie podejście do seksu jak ja do modlitwy , przepraszam że mówię w ten sposób , ale na początek proponuję wam by wspólna masturbacja polegała na tym że zrobicie to w tym samym łóżku ale każdy zajmie się sobą a kiedy uznasz że pragniesz jego to powiesz mu co ma robić lizać twój skarb czy bawić się paluszkiem

Odnośnik do komentarza

droga Aniu wytłumacz mi bo nie do końca rozumiem czym się różni masturbacja jaką zamierzacie od sexu w sensie ideologicznym, bo rozumiem że z takich pobudek się wstrzymujecie ze współżyciem? nie zrozum mnie źle nie krytykuję tylko nurtuje mnie takie podejście do sprawy.

co do Twojego problemu to masturbacja jest dobrym sposobem na poznanie swoich ciał i potrzeb więc powinnaś się nie stresować.

podpisuję się pod "takitamktos". Zajmij się nim a potem niech on się zajmie Tobą. Będziesz mogła się w pełni rozluźnić.

Odnośnik do komentarza

moloko - mozliwe ze niechec do seksu wynika z dystansu do swojego ciała, nie tylko ze wstrzymania się przed samym seksem. Bo widzisz, ona jemu ok jesli chodzi o masturbacje ale ma opory przed tym aby on to robil. Moze wiec niechec do seksu nie wynika z jakiegoś celibatu i z tego że nie chce tylko z pobudek i psychicznych i fizycznych, np. że się wstydzi. Albo boi się ciąży i dlatego sie chce wstrzymac, albo zeby to mąż ja rozdziewiczył itd przyczyn może być naprawdę wiele, więc akurat w mojej opinii masturbacja a seks to jest różnica.

A co do tematu - mysle ze powinnas sie przełamac, jesli krepuje Cie seks oralny zeby on robił Tobie, zacznijcie od tego aby dotykal Cie w tamtych miejscach. Małymi kroczkami :)

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Witam
a moja zona mowi ze nigdy sie nie onanizowala ale ostatnio lezac a ja na niej i w niej wyskoczylem i zaczolem ruszac sobie sam i dopiero zobaczylem jak zona zaczyna robic sobie dobrze tak jaby robila to kupe czasu wiedziala co i jak razem skonczylismy kazdy sobie cos pieknego

Odnośnik do komentarza
Gość bardzo ważne

Chigiena, czyli czyste dłonie, czyste genitalia, czysta jama ustna, lubrykant poślizgowy by nie uszkodzić śluzówki, gdyż masturbacja polega na delikatnym tarciu żołądzi lub łechtaczki. aż do wyzwolenie ejakulacji u mężczyzn, a lubricatio u kobiet.
Nie przesadzać z ilością orgazmów, gdyż nadmiar osłabia Układ Immunologiczny.
Ostrzeżenie:
po masturbacji absolutnie nie można wsadzać penisa do pochwy!! Mycie nic nie daje, plemniki w wystarczającej ilości siedzą w cewce moczowej mężczyzny i przy ruchach frykcyjnych bez trudu lądują w pochwie, grożąc ciążą.

Odnośnik do komentarza

dadaaria
za masturbacja nie przepadam ale seks oralny - eh... uwielbiam, dlatego pozwol sobie zeby on Ci zrobil na poczatku bedziesz sie wstydzila ale szybko zapomnisz o tym, po prostu o tym nie mysl!

Seks oralny,
to obrzydlistwo lizać wilgotne genitalia żeńskie, nieciekawy zapach a raczej smrodek śluzu pochwy, i możliwość podłapania wirusa brodawczaka, który bytuje w okolicach odbytu.. Notabene, penis męski tak okropnie jednak nie śmierdzi. Moim zdaniem, trzeba być na haju by nie czuć tego "zapachu", lub mieć uszkodzony zmysł węchu.

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autorki

jest to jakieś tam rozładowanie seksualne, ale trzba uważać na zranienie śluzówki nieobciętymi paznokciami, zainfekowania bakteryjnego brudnymi łapskami i możliwość zaciążenia w przypadku wsadzenia zaspermionych palców do cipki.
Rada:
1.Umyć genitalia
2.OPo całej zabawie umybiąć paznokcie, wygładzić pumeksem szorstką skórę na palcach
3. Umyć łapy
4. Posmarować łapy i genitalia lubrykantem KY
6. Po wytrysku nie pchać łap do cipki
7. Po całej zabawie masturbacyjnej wziąć razem prysznic i już nie dotykać się, bo plemni może się schować np. pod paznokciem lub sczelinie w skórze.
YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
Po chuj takie drażnienie organizmów jakąś tam dziecinną masturbacją, jak możecie wybrać dzień niepłodny , wsunąć do pochwy globulkę Oval Patentex i chłopak może spuścić się do środka, ale dopiero po ok. 10-ciu minutach tarcia siurkiem w cipce, tak by dziewczyna osiągnęła wcześniej orgazm, zanim mu siurek sflaczeje po wytrysku.
GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG
w innych dniach, czyli płodnych, unikać seksu z wytryskiem do środka, albo ostatecznie założyć gumę i dodatkowo wsunąć globulkę, a najlepiej/najbezpieczniej wypić szklankę zimnej wody.

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autorki

1.dni niepłodnych jest 11 przed spodziewaną miesiączką, i to jest wielkość constans, gdyż tyle czasu wymaga macica, by złuszczyć i wydalić z krwią śluzówkę, w której nie zalęgnie się zarodek.
2. dni niepłodnych jest kilka tuż po miesiączce/krwawieniu, i ta wielkość jest ruchoma, a może ich w ogóle nie być, gdyż ten czas zajmie krwawienie. Podczas miesiączki nie zaleca się seksu ze względów możliwości infekcji, a nawet ciąży!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość do Maryana

~Marryan
To ani trochę wyuzdane :) Polecam do masturbacji np. jajeczka wibracyjne, doskonała zabawa gwarantowana. Fajne znajdziesz np. na abcerotyki.com.pl, ja bardzo lubię :)

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Głupku jeden odbytnica, to mm gładkie i nie maj unerwienia czuciowego, więc taką samą rolę jak jajeczka, robi zatwardziałe gówno, buaahhhaaa. No, u geja jak penis masuje prostatę, to gej ma jakąś tam przyjemność, ale jajeczka u baby i u geja to poroniony pomysł.

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 15-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!! Marryan

Odnośnik do komentarza

[quote="~do do Maryana"]Głupi buraku najpierw spróbuj a dopiero później doradzaj innym. Podejrzewam, że cię jeszcze nikt nie przyrżnął. Pewnie masz dopiero 12 lat i strugasz tu experta. [/quote
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Powiedział co wiedział, buaaahhhaa, a chuj wiedział, czyli nic nie wiedział!!!! Niebawem urośnie ci w odbytnicy guz wielkości jajeczka, któreyza kilka m-cy stanie się rakiem. Mam nowiuteńką trumnę, mogę Ci jom dać za friko, chcesz?

Odnośnik do komentarza
Gość Do do expert 12

maiłam wypadek z surogatem na kształt jajeczka analnego, zobaczcie jak było:
Surogat
Wykład skończony dziewiąta godzina, profesor ginekologii poczyna. Sala jest pełna, przeszło stu studentów, bo na ginekologii nie brak jest ciekawych momentów. Punkt pierwszy. Wchodzi sobie zuch dziewczyna, lat dwadzieścia kilka, na imię jej było Kręcityłek Milka. Profesor pyta jakie pani ma życzenia, bo z twarzy, to nie patrzą żadne jej cierpienia. Dziewczyna: och panie profesorze, jakieś nieszczęście się stało, ja tam w środku czuję jakieś obce ciało. Profesor: niech pani natychmiast zdejmie wierzchnią część ubrania i na tym łóżku, czyli kozetce legnie do badania. Zrobiła. Och co za biust, co za uda, a w gęstwinie do połowy widać dworzec podjazdowy. Profesor palec wkłada, chwilę bada, potem jednego z uczni przywołuje i rzecze: no niech pan zbada, co pan czuje. Student zbadał i rzekł: przy tylnej ścianie jest jakiś silny opór, jakieś ciało jest wciśnięte, które natychmiast musi być wyjęte. Profesor: niech pan natychmiast otwór ten rozszerzy i pincetami wyjmie stamtąd co tam nie należy. Po chwili student wyciąga z otworu zdumiony, taki kawał kiełbachy suszonej. Profesor rubasznik, znany ze swej dobroci, ociera czoło co mu się zawsze poci, klepie swą pacjentkę po tylnej części ciała na której się siada i tak do niej powiada: panno Milko, niechże pani parę z ust puści, jakże to ono wlazło do owych czeluści. Milka czym prędzej z kozetki zeskoczyła, co żywo swe ciało okryła i rzecze: panie profesorze, każdy śmiertelnik robi co może, by sobie uprzyjemnić życia chwile i do mnie szczęście uśmiechało się mile. Byłam pieszczona, czyli pieprzona od nocy wczesnej do późnego rana. Aż wreszcie prysnął ten miłości czar i pozostał w sercu nieustanny żal. Gdy kobieta jest jeszcze sama i zamknięta w żądzy bramach, nie ma chęci ni ochoty do przemiłej tej roboty. Ale gdy już raz tam jakiś robak, w postaci takiego wielkiego palanta tam wlazł, to, gdy kobieta długo pości, budzą się w niej namiętności. I mnie żądza porywała, by wypełnić lukę ciała. Zwierzyłam się memu bratu, a on na to krótko węzłowato: siostro, użyj surogatu. Jak powiedział uczyniłam, za kiełbaskę uchwyciłam, i tak w ciszy samotności, łagodziłam namiętności. Aż raz będąc podniecona, a w dodatku wygłodzona, nazbyt silne były ruchy i złamał się surogat kruchy; i po tej fatalnej nocy przyszłam szukać tu pomocy. Z ust doktora uśmiech spływa i do Milki się odzywa: niech pani powie swemu bratu, że nie potrzeba surogatu, tylu mężczyzn jest na świecie, który każdy da kobiecie, czego ona pilnie szuka i wypełni się jej luka. Spójrz pani tu po sali ilu studentów się pali, do tych piersi, ust spragnionych; niech pani jednego ze zgromadzonych wybierze, a on już się zajmie panią szczerze. I jeszcze jedno: korzyści wiele, nic się nie złamie i nie utkwi w ciele. Milka wdzięczna, rady profesora posłuchała i odtąd tylko żywe kiełbachy jadała, nigdy nie była zła ani ponura, odrzuciła surogaty mówiąc co natura to natura.

Odnośnik do komentarza
Gość do PT Buraka

~do expert 12
Kiedy skończą się wreszcie wakacje i to dziecko zajmie się odrabianiem lekcji?

PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
Niedrogi PT Buraku, z 12-stką trafiłeś jak ślepa kura w ziarno, ale ja z tym rakowatym jajeczkiem trafiłam w dychę, Zatem szykuj kasę na radioterapię & chemioterapię i odrób wreszcie lekcje z higieny. Narka.

Odnośnik do komentarza
Gość do do expert 12

Po co właściwie dyskutujesz z tym nie ruchanym kretynem?
Jak kiedyś ktoś zdecyduje się to przerżnąć / w co wątpię gdyż pewnie jest grube, obrzydliwe i cuchnie potem/ to może przestanie to pleść bzdury o tym jaki ból powoduje kobiecie 20cm penis.

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 15-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!! Marryan
A mi starczy nawet 2cm huj, większy to ból.

Odnośnik do komentarza
Gość Do PT Niekretyna

cyt.:
Po co właściwie dyskutujesz z tym nie ruchanym kretynem?

Niedrogi niekretynie, Po błędzie zrobionym w tfoim poście, gdzie widać, że nie wiesz, że "nie" z przymiotnikiem pisze się razem, czuć na kilometr, kto tu ma nierówno pod deklem, buaaahhhaa
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Dla oświecenia, ma być tak:
1)Po co właściwie dyskutujesz z tym nieruchanym kretynem?
2)Po chuj właściwie dyskutujesz z tą nieruchaną kretynką?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...