Skocz do zawartości
Forum

Kolczyk w miejscu intymnym


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.07.2021 o 09:15, Gość gość napisał:

 

http://static.jpg.pl/static/photos/600/600529/f6af1cd095c38759c2c1e59f480d49a9_normal.jpg

Znalazłam w internecie widać że facet zadbany bo na jajkach włosów brak fajne gładkie ma i ten kolczyk hmm to odróżnia go od innych.

Śliczny łepek ma ?myślę że w pełnym wzwodzie jest ogromna ta żołądź no i reszta też ? aż poczułam podniecenie. 

Odnośnik do komentarza

Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek.
Mam na imię Monika lat 24, wzrost 169cm,
wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie na stronie: http://randkivip.pl
 i wyszukaj mnie po niku: Monika24 napisz lub zadzwoń do mnie i spotkajmy sie! będziemy mogli ze sobą popisać i zobaczysz moje gorącece fotki na których wszystko widać lub Jeśli jesteś odważnym facetem to zadzwoń do mnie na numer 708777053 i wybierz numer wewnętrzny  777
(pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczała do telefonu, poczujesz rozkosz)

Odnośnik do komentarza

 

W dniu 18.08.2021 o 09:17, Gość Martynka napisał:

http://static.jpg.pl/static/photos/600/600529/f6af1cd095c38759c2c1e59f480d49a9_normal.jpg

Znalazłam w internecie widać że facet zadbany bo na jajkach włosów brak fajne gładkie ma i ten kolczyk hmm to odróżnia go od innych.

Ja mogę powiedzieć tyle że mąż depiluje swoje genitalia i posiada  piercing właśnie w tym miejscu od około piętnastu lat kolczyk podobny rozmiar co w załączonym linku powyżej i jak dla mnie świetnie wygląda a sex bez porównania inny ciekawszy

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Gość Gość napisał:

Na ci...e kiedyś miałam ale że noszę obcisłe spodnie to często pociągnął i było niewygodnie zostało jedynie kółeczko na piersi wygojony kolczyk więc nie przeszkadza a co do faceta z kolczykiem w penisie to dla mnie jest ok 

Ja też mam w obu piersiach około siedem lat ja mam kółeczka 4/14/10 a ty jakie duże masz ?

Odnośnik do komentarza

Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek.
Mam na imię Monika lat 24, wzrost 169cm,
wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie na stronie: http://randkivip.pl
 i wyszukaj mnie po niku: Monika24 napisz lub zadzwoń do mnie i spotkajmy sie! będziemy mogli ze sobą popisać i zobaczysz moje gorącece fotki na których wszystko widać lub Jeśli jesteś odważnym facetem to zadzwoń jestem dostępna prawie cały dzień, numer na profilu, odbieram od każdego!
(pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczała do telefonu, poczujesz rozkosz)

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.09.2021 o 16:49, Gość Gośc napisał:

Jeszcze nigdy nie spotkałam mężczyzny który by miał taki kolczyk w takim miejscu cudem jest jeśli skraca owłosienie bo o depilacji nie wspomnę 

Masz rację a powinni trochę bardziej dbać i przykładać więcej uwagi do tych miejsc , krótko po ślubie jakoś tego nie zauważałam ale teraz jak zdejmie majtki to ochota mi nie raz przechodzi ale ja muszę być zawsze wydepilowane 

Odnośnik do komentarza

Macie rację jeśli chodzi o facetów ? mój były był mocno zarośnięty i gdy prosiłam by chociaż skracał to się śmiał i twierdził że to męskie taki zarost a mnie to nie podniecało a wręcz odwrotnie ,ten z kolczykiem to widać że goli i skraca zarost (ciekawie sobie przyozdobił ptaszka )

Odnośnik do komentarza

Depilcja meska jak i zenska to absolutna podstawa w 21 wieku.

ja owlosionej cipki w zyciu nie polize i nie dam owlosionego kutasa do buzi. Nawet sie nie rozbiore jak nie jestem ogarniety bo po prostu wstyd.

 

jest to zwykle niedbalstwo, nic wiecej.

 

golenie kutasa i jajek jest nie meskie? Co za brednie… bez wlosow jest on nawet optycznie wiekszy wiec no wystarczy pomyslec.

Odnośnik do komentarza

Jest z dużego miasta i miałam już kilku chłopaków ale nadal panna (34 lata ) jedni byli z małej wśi inni z miasta więc co do depilacji lub skracania  to z wioski słabo wypadli a jeśli chodzi o kolczyk intymny to jeden z chłopaków zrobił sobie w penisie gdy był ze mną  Prince Albert ale to na moją prośbę i dlatego że ja jestem fanką i posiadam w sutkach i ci...e 

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.12.2021 o 17:52, Gość Finek napisał:

Moja znajoma mówiła mi że tam ma, Ale ją to bardzo bolało. Nie polecam.

Co ty za głupoty opowiadasz ja posiadam jeden w kapturku łechtaczki drugi na wargach mniejszych i w jednej piersi (sutek) już ponad trzynaście lat i nic mnie nie boli , oczywiście w trakcie gojenie trzeba uważać ale po tym okresie jest ok 

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Gość Anita napisał:

Co ty za głupoty opowiadasz ja posiadam jeden w kapturku łechtaczki drugi na wargach mniejszych i w jednej piersi (sutek) już ponad trzynaście lat i nic mnie nie boli , oczywiście w trakcie gojenie trzeba uważać ale po tym okresie jest ok 

Masz rację boli w trakcie gojenia i moje sutki długo się goiły bo około pięciu miesięcy może dlatego że mam duże a w majtkach mam horizontal i goił się nie całe dwa miesiące i po tych okresach zmieniałam kolczyki na grubsze a było to siedem lat temu

Odnośnik do komentarza

Ja na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie wyjąć kolczyki i zapomnieć (mówię o intymnych ) nie po to dbałam i cierpiałam a były takie dni że chciałam wyjąć teraz już zmieniłam oczywiście na większe i masywniejsze ,patrząc w lustro czuje się bardziej pewna siebie odkąd je mam a mam ponad sześć lat a nie jestem nastolatką bo mam prawie czterdziestkę (mam je dla siebie i nie obchodzi mnie co ludzie powiedzą,pomyślą )

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Gość Majka napisał:

Ja na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie wyjąć kolczyki i zapomnieć (mówię o intymnych ) nie po to dbałam i cierpiałam a były takie dni że chciałam wyjąć teraz już zmieniłam oczywiście na większe i masywniejsze ,patrząc w lustro czuje się bardziej pewna siebie odkąd je mam a mam ponad sześć lat a nie jestem nastolatką bo mam prawie czterdziestkę (mam je dla siebie i nie obchodzi mnie co ludzie powiedzą,pomyślą )

Sądzę że jesteś piękną i pewną siebie kobietą co mnie inspiruje do działania i podnieca oczywiście sam posiadam Prince Albert więc w stu procentach akceptuje twój piercing (powinniśmy się poznać )

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak wam się udało wkleić zdjęcie bo ja próbowałam i nie mogę a chciałam się pochwalić moimi trzema kolczykami jeden w cipce i obie piersi kółeczka 5/14/10 opisie dlatego że nie można wkleić zdjęcia a mam je około piętnaście lat .Jeśli ktoś ma jakieś pytanie chętnie odpowiem lub doradcze 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...