Skocz do zawartości
Forum

Seks oralny


Gość Domimila284i

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Domimila284i

Witam, chciałabym sie dowiedzieć czy podczas seksu oralnego a dokładniej przy robieniu przyjemność facetowi ustami, dobrym zabezpieczeniem przed różnymi chorobami mogłaby być folia spożywcza?

Odnośnik do komentarza
Gość najlepszaa

szklanka zimnej wody zamiast. gdyż oprócz upodlenia kobiety można zarazić się wirusem brodawczaka i później wyglądać jak małpa w ZOO obrośnięta brązowymi brodawkami na twarzy. Brodawki nie boją się wycinania, odrastają jak grzyby po deszczu. No, można ostatecznie systematycznie robić zupę grzybową i zaoszczędzić na kasie.

Odnośnik do komentarza
Gość do Lauretty

Ty kochana, widzę, że bierzesz do buzi, skoro mówisz tak poważnie o wygłupianiu się. Ze zdjęcia widać, że masz ładną skórę na buzi. Uważaj żeby ci nie zamieniła się w małpią, czyli obrośniętą brązowymi brodawkami. Narka.
PS: notabene, wirus brodawczaka bytuje w okolicach odbytu i ma w dupie wierność i higienę; jeżeli się go zlizuje z tych okolic, to odwdzięcza się brodawkami na twarzy.

Odnośnik do komentarza
Gość Domimila284i

Mamusia mówi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 17-stą wiosnę i pod staniczkiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...