Skocz do zawartości
Forum

Dziewica..


Gość Pieczku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich . 
Mam problem .. bardzo proszę pomóżcie mi cos albo doradzcie..
Mam 24 lata . Poznalem piekna 18latke (dziewice) nie miala nigdy chlopaka jestem jej pierwszym chlopakiem fakt ja tez mam pierwsza dziewczynę szukalem bardzo dlugo ideału. 
Problem w tym ze jesteśmy ze soba juz okolo roku a Ona nawet razu nie pokazala mi sie nago.. nw wstydzi sie mnie krepuje. Kochamy sie bardzo i wgl tylko mw dlaczego tak jest .. powiedziała ze nie zrobi mi nigdy loda bo ja to brzydzi o sexie nie ma mowy tylko tyle ze po roku czasu mi wali czasami a ja jej robie minetke ale to max trwa kilka minut nawet nie doszedlem nigdy bo zawsze szybko przerywa.. proszę pomóżcie mi kocham ja z calego serca ale ja tak jie potrafię dluzej zyc..

Odnośnik do komentarza
Gość do Pieczka

Widać, że dziewczyna boi się, ale tylko dlatego, że jest zielona w tych sprawach. Albo jest pruderyjnie wychowana i głupio wierząca i myśląca, że seks przed ślubem to śmiertelny grzech. Proponuję jej otworzyć www.vademecum-zdrowia.cba.pl a tam link pt. Fizjologia i filozofia seksu, oraz Drobnoustroje a higiena somatyczna.
Może, jak zrozumie o co biega, to postąpi inaczej.

Odnośnik do komentarza
Gość koniu 19

~Pieczku
Jest tu ktoś?

Jestem:
chłopie, jak będziesz dalej się podniecał bez strzelenia spermą, to nabawisz się gruczolaka w sterczu i nerwicy. W związku z tym wal konia minimum 3 x/tydz., a nawet przy niej.
Do walenia używaj lubrykanta poślizgowego, nigdy na sucho, bo później będziesz miał kłopot spuścić się w śliskiej piździe. Jak już dziewczyna zdecyduje się na walenie, to niech dłoń nawilży lubrykantem i całą dłonią niczym pochwą "wali" konia aż do wytrysku. Po wytrysku umyj konia, bo zaśmierdnie. Kumasz biedny buraczku?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...