Skocz do zawartości
Forum

Ulubione pozycje seksualne


aanielkaa

Rekomendowane odpowiedzi

O seksie mogę mówić cały dzień. Ja ma prawie 70 lat a mój partner 60. Nie mieszkamy razem, jest moim kochankiem . przyjeżdża do mnie przynajmniej raz w tygodniu . Jesteśmy bardzo dopasowani ,kochamy się długo i powoli. Seks jest tak piękny , nie rozumie ,że ktoś nie lubi seksu .To jest naprawde cudowne . Bez seksu nie mogłabym żyć. Mój partner jest żonaty ale zdradza żonę ze mną . Kochamy się bez granic . Nie mam wyrzutów wobec żony bo ja mu jej nie zabieram . Jest ze mną tylko do seksu , cudownego seksu. Nigdy wcześniej nie przeżywałam w seksie tego co teraz. Jeszcze raz mówię młodzi kochajcie się ile się da . To jest coś pięknego. Dziękuję bogu , że spotkałam takiego partnera. Jesteśmy już ze sobą 7 lat i seks jeszcze nam sie nie . uprzykrzył. Życzę wszystkim takiego udanego seksu.

Odnośnik do komentarza
Gość Patryk93

Ja najbardziej lubię pozycję kiedy fajna młoda zgrabna laska bierze do buzi mojego pytona i obciaga go z polykiem w aucie podczas jazdy ? fajne jest też kiedy siada mi na kolanach swoim zgrabnym i jedrnym tyłeczkiem i masuje nim mojego kutasa a potem dosiada go i ujezdza a na koniec wypina swoją dupeczke żebym mógł ją zerżnąć głęboko po same jaja kończąc w jej pupie 

Odnośnik do komentarza
Gość Anonymous

Ja bym chciał robić jakiejś kobiecie minetke, a ona żeby w tym czasie oplotla swoimi udami moją głowę, tak żebym był schowany w jej miękkim ciele. Żebym poza nosem i oczami nic nie wystawalo, a moje uszy były zasłonięte przez jej uda (wtedy będę słyszał jak rośnie jej puls, gdy dochodzi)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...