Skocz do zawartości
Forum

Erotyczny prezent dla faceta na rocznice


Gość qulinka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

W niedalekiej przyszłości będę wraz z (teraz już) żoną obchodzić okrągłą rocznicę poznania się i bycia razem. Jesteśmy przed 30tką.

Chciałbym kupić nam coś co rozbudzi nasze życie łóżkowe, ułatwi nam poznawanie się na nowo i ośmieli do seksperymentów

Wcześniej nie korzystaliśmy z żadnych gadżetów , żona raczej nie należy do najbardziej odważnych dla tego chcę kupić coś co jakoś nas rozkręci.
Okoliczności do świętowania będą sprzyjające bo akurat jedzemy na urlop.

Myślałem o jakiejś grze erotycznej, ew. zestawie początkującego Greya?

Tak czy siak pewnie dostanie od e mnie komplet seksownej bielizny

Pomożecie?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy znajdziesz w sex shopie. Mam 30 lat ale przyznam się,ze nigdy w takim sklepie nie byłam, Nie mam ochoty się wybierać bo raczej czułabym się skrępowana, niby w sumie nie ma się czego wstydzić ale wolałabym aby nikt ze znajomych nie zobaczył mnie wychodzącej z takiego miejsca. No i jednak sprzedawca również się patrzy. Zamawiałam w sieci. Sex elixir widziałam na allegro, ale kupowałam w sklepie intymnosc.pl (wcześniej zamawiałam tam żele intymne oraz wibrator, tak wiec dla mnie było to sprawdzone miejsce na zakupy).

Odnośnik do komentarza
Gość mikramikra

Gra erotyczna to jak najbardziej dobry pomysł. Nie wiem czy znasz grę rozkosz ale gra naprawdę fajna, znajduje się tam wiele zadań od tych delikatniejszych i niewinnych, po bardziej zboczone ;)
Dobrą grą jest na przykład Rozkosz. Nie jest to na pewno zabawa na co dzien,ale na specjalna okazję warto jest wypróbować.
Możecie facetowi sprezentować coś takiego. Niech sam zaproponuje co chciałby nowego wypróbowac :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...