Skocz do zawartości
Forum

Nagła zmiana wytrzymałości seksualnej


Gość Demph

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, piszę ten temat ponieważ brakuje mi już pomysłów. Zacznę od początku, poznałem swoją obecną partnerkę ponad pół roku temu. Szybko doszło między nami do zbliżenia, i zaczęło się najlepsze życie seksualne jakie kiedykolwiek miałem. Kochaliśmy się codziennie, czasem po kilka razy, nigdy wcześniej nie czułem takiego dopasowania. Dodatkowo zaskakiwałem sam siebie - wcześniej nie umiałem wytrzymywać tak długo i bardzo mnie to cieszyło, że mogę dać przyjemność partnerce. Jakoś miesiąc temu coś zaczęło się zmieniać.. Dochodzę coraz szybciej, nie potrafię już się kochać tak długo, oraz np. dwa razy w krótkim czasie. Nie wiem co się dzieje, im więcej o tym myślę tym jest gorzej. Nie zmieniałem nic w swojej diecie, moją partnerkę bardzo kocham. Zmiany nastąpiły z dnia na dzień, i od tego czasu już nie potrafię wrócić do poprzedniej formy, próbowałem o tym nie myśleć - bez skutku. Od zawsze starałem się ćwiczyć mięśnie kegla, ale dopiero z tą partnerką czułem efekty, a nagle nawet to przepadło. Wreszcie doświadczałem satysfakcji seksualnej, a teraz ciężko wrócić do tego wstydliwego problemu z przedwczesnym wytryskiem, gdy się już zakosztowało jego braku. Proszę, pomóżcie znaleść przyczynę tych nagłych zmian. Pozdrawiam, K. 26lat

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...