Skocz do zawartości
Forum

Jak obniżyć libido


Gość Antithei

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem 20 letnią kobietą i mam pewien problem. Od zawsze miałam bardzo duże libido i coraz bardziej mi to przeszkadza... Każdy chłopak przy mnie "wymiękał". Ja mam ochotę zawsze, ale cóż, bardzo często byłam odtrącana gdy próbowałam coś zacząć bo "nie mam na to ochoty". Nie wiem co mam robić i stąd moje pytanie. Czy ktoś zna jakieś metody na obniżenie libido? I tak, u mnie to jest wielki problem. Masturbacja i tabletki antykoncepcyjne nic nie dadzą, chodzi mi o jakieś inne metody...

Odnośnik do komentarza

1.chemiczna: brom do herbaty; np. dawniej w wojsku tym temperowano popęd u żołnierzy.
2. fizyczna: dres, rower i codziennie zapierdalać w pocie czoła po 0,5h w tempie takim by serce uderzało minimum 130ud/min.
Po takim rekreacyjnym wysiłku fizycznym prysznic hartujący. Przy takim trybie życia nie będziesz miała pokusy na seks z mężczyzną & samodzielną masturbację.
Ponieważ wreszcie wyleczysz się z nadmiernego libido i zechcesz założyć rodzinę i mieć normalny seks i dla zdrowia i prokreacji, to wyguglaj w necie , ale Internetem Explorerem hasło: "Fizjologia i filozofia seksu" Miłego. NN

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...