Skocz do zawartości
Forum

zylaki odbytu


Gość bdsm2929

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,na poczatek powiem ze jestem 100% hetero,uprawiam sex tylko i wylacznie z kobietami i lubie jak mnie dymaja analnie,czym popadnie. niestety zrobily mi sie zylaki odbytu i szukam dobrego proktologa kobiete z okolic Katowic,Sosnowca. Jesli ktos mial podobne doswiadczenia i zna dobrego specjaliste to prosze o kontakt. Narazie dalem sobie spokoj z tymi zabawami ale dlugo juz nie wytrzymam,chce to wyleczyc jak najszybciej i dalej dawac mojej zonie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

na hemoroidy jedyne lekarstwo, to moczenie dupy w letnim wywarze z kory dębu i hartowanie, Codziennie po wyróżnieniu mycie odbytu i hartowanie zimną wodą. Operacyjne usunięcie hemoroidów jest głupotą. Ww. metodą hemoroidy wiotczeją i jak purchawki są nieszkodliwe, no, chyba, że się chce uprawiać anal.
Żeby stolec był regularny i swobodny, czyli bez silnego naprężania mm. brzucha, należy stosować dietę z przewagą owoców i warzyw, najlepiej surowych. Polecam terapię Gersona.

Odnośnik do komentarza

Najczesciej to jestem ruchany dildosem(mamy ich troche) albo reka,ciekawie sie robi jak jestem pod wplywem alko albo maryski to wtedy dostaje szalu dupy i puszczaja wszystkie hamulce,kilka razy spuscilem sie od samego posuwania ale zwykle to moj kutas tez musi byc w obrotach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...