Skocz do zawartości
Forum

Seks Analny penis


Gość 121ona1242

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Realista 16cm

onanista23cm
Mój ma 23 no teraz nawet 26,długi czas używałem pompki do penisa i jest większy o 3cm,a moja żona przyjmuje całego w odbyt po same jajka i jest spoko

Koment:
Skoro przyjmuje i nie rozwalił ani pizdy ani dupy, to znaczy, że masz za żonę krowę. Uważaj, bo jak owa "krowa" kopnie Cię racą w jaja, to zaryjesz nosem w jej gówno, a zapach łajna krowiego wyleczy Cię z debilizmu.

Odnośnik do komentarza

Złotarączka
Nie zazdroszczę walorów (umysłowych) matołowi którego ulubioną rozrywką jest kołowanie tutejszych forumowiczów.

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Uderz w stół a nożyce/PT Rączka się oburzy się i strzeli ni w pizdę ni w oko. Coś węszę, że skoro broni analdewiantów, to sam uprawia anala, ale ze sztuczną dupką wysmarowaną tygodniowym gó*nem. Fuuuujjjjj niedrogi niematole.

Odnośnik do komentarza
Gość Złotarrączka

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 14-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

Nie o ile kupisz sobie odpowiedni zel. Żel to podstawa ponieawż daje dobry poślizg Wbrew pozorom odbyt jest bardzo elastyczny ale o ile
jesteśmy rozluźnieni
oraz jeśli będziemy używali odpowiedniego żelu do seksu analnego.
Polecam tutaj be lover. Jak dla mnie daje o wiele lepszy poślizg niż unimil czy durex.

Odnośnik do komentarza

Tylko nie pisz na Forum Psychologia, Forum Zdrowie, Forum Nerwica, Forum męskie sprawy, Forum Kobiety, Forum Zdrowe zęby ani przypadkiem Forum Chirurgia plastyczna, Forum Kuchnia, Forum Alergia, Forum Ginekologia, Forum Interpretacja badania krwi czy Forum Ślub!

Załóż wątek na Forum Hobby i roześlij zaproszenia do wszystkich użytkowników! Tam się spotkamy!

PSALM 91

Odnośnik do komentarza

Na przykład tutaj https://intymnosc.pl/pl/82-lubrykanty-zele - jest w kilku wersjach rozmiarowych, ale sam w sobie jest bardzo wydajny. My mamy miejsze opakowanie i wystarczy zaledwie odrobinę aby poślizg był bardzo dobry. Jest to jedynie przykładowy sklep, bo jak sobie przeglądałam rózne to jest w bardzo wielu. Na allegro również widziałam. Dodam,ze tych żeli przetestowałam do tej pory naprawdę wiele i ten jest najlepszy.

Odnośnik do komentarza

~mtct
Gdzie mogę go kupić?

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Nie ma co wydziwiać i szukać w necie chuj wie czego za dużą kasę!!! Często gęsto są to podróbki o niewiadomym składzie.
W każdej aptece jest lubrykant KY i nadaje się do każdej formy seksu: waginalny, analny, ręczny:palcem, dłonią lub sztuczną pochwą/dupką.

Odnośnik do komentarza

~Mostera
Nie o ile kupisz sobie odpowiedni zel. Żel to podstawa ponieawż daje dobry poślizg Wbrew pozorom odbyt jest bardzo elastyczny ale o ile
jesteśmy rozluźnieni
oraz jeśli będziemy używali odpowiedniego żelu do seksu analnego.
Polecam tutaj be lover. Jak dla mnie daje o wiele lepszy poślizg niż unimil czy durex.

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
No, żel poślizgowy, żeby nie narobić ranek w piździe/dupie lub na chuju, a co z żelem zapachowym by unicestwić smród gówna i nie porzygać się? Co prawda, penis nie ma receptorów węchu, ale nos? Chyba, że na nos założyć klamerki bieliznowe i wyglądać jak niespełna rozumu krokodylek, buaaahhhaaa analdewianci.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...