Skocz do zawartości
Forum

Ciaza??


Gość Macha998

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam okresu już ponad dwa tygodnie, jednak mam jego objawy - ból piersi, ból podbrzusza, zmęczenie. Nie uprawiałam jeszcze seksu, jestem dziewicą, jednak mniej więcej w dni płodne razem z chłopakiem uprawiałam petting - możliwe, że przeniósł preejakulat na palcu lub podczas pocierania penisem o moje 'intymne' partie. Podejrzewam u siebie też infekcję pochwy - mam pewnego rodzaju wrzody i odczuwam swędzenie i pieczenie. Dodam, że ostatnio miałam dużo stresu. Czy okres może mi się tak spóźniać przez infekcję i stres czy bardziej mogę obawiać się ciąży?

Odnośnik do komentarza

Tak, jest to teoretycznie mozliwe. Aczkolwiek ciąza to raczej Twoj wymysl w tym wypadku ;) Co do okresu to jak najbardziej może sie spozniać zwlaszcza jezeli towarzyszą Ci takie czynniki jak infekcje,choroba,stres itp. A jakie masz cykle bo chyba nieregularne ,tak?

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Tak, cykle mam nieregularne. Kilkudniowe przesunięcia to u mnie norma, ale jeszcze nigdy nie spóźniał mi się aż tak. Czyli raczej mogę spać spokojnie i nie doszukiwać się jakichś objawów, tylko spokojnie zrzucić to na infekcję i stres?

Odnośnik do komentarza

Witam, przyszłe mamy- mnie w końcu też się udało i jestem w ciąży. Jest to moja pierwsza ciążą- także i różne mi emocje towarzyszą. Z jednej strony zachwyt, bo będę mieć swojego maluszka. A z drugiej strony strach, czy wszystkiemu podołam. Chociaż  koleżanka powiedziała mi, aby zapisała się tutaj http://www.polozna.com.pl/kursy-on-line-hybrydowe/  na warsztaty przygotowawcze, bo jest to bezpłatna szkoła rodzenia. Także chyba faktycznie się na nią zapiszę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...