Skocz do zawartości
Forum

Cukrzyca, nerwica a seks?


Gość tigeras

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tigeras

Witajcie!
Pisze do Was bo nie wiem specjalnie jak poradzic sobie z problemem. Mam 25 lat, wiec nie powinienem pisac w tym dziale, tylko zyc pelnia zycia...
Jeszcze 4 lata temu moje zycie seksualne bylo udane. Stala partnerka, jak byl czas to nawet stosunki kilka razy dziennie. Ogolnie ideal :) Mimo tego, ze mialem dosc spory problem z nerwica, seks mi pomagal.
Niestety 4 lata temu dostalem cukrzycy. Nerwica przyjela postac ciezka, doszly zawroty glowy i ciagle zmeczenie.
Moja narzeczona nadal byla w formie, a dla mnie seks zaczal byc meczarnia. Problemow z potencja nie mialem zadnych, natomiast podczas seksu nasilaly mi sie objawy - krecenie w glowie, zmeczenie, czasem nudnosci i zgaga. Doszlo do tego, ze starczal mi moze 1 stosunek na 3 tygodnie. Po 7 latach razem nasz zwiazak zaczal sie walic i zerwalismy zareczyny, co przynioslo mi dziwna ulge. Co natomiast mnie niepokoi, to fakt, ze juz od ponad roku zycia samemu nie czuje CALKIEM pociagu do seksu.
Co mozna zrobic zeby dawna forma wrocila? Czy nerwica (czy cokolwiek mi dolega) przekresla wspolzycie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...