Skocz do zawartości
Forum

Mój chlopak ma problem z erekcjà


Gość Gośka1007

Rekomendowane odpowiedzi

moja droga, "nie pomogą fale Wisły jak jaja obwisły" np. z powodu przepracowania, przepalenia, przepicia, złego odżywiania, etc. Po prostu, z pustego i Samomon nie naleje, a w seksie chodzi głównie o wytrysk i lubricatio.Polecam wyguglać w necie "fizjologię i filozofię seksu" tam powinnaś znaleźć wszystko co trza.

Odnośnik do komentarza

Ja polecam coś zdrowszego co by się organizm nie zniszczył. IQMAN , bardzo dobry środek . Poprawia libido testosteron , działa łagodnie ale stanowczo.Męzczyzna znacznie dłuzej po czymś takim może się wykazać . Warto spróbować.

Odnośnik do komentarza

~Gośka1007
Wczoraj jeszcze podpytałam koleżanek o rózne wspomagacze itp i wymieniły maxon active moze go kupie chlopakowi na probe, ale nadal nie wiem jak z nim o tym porozmawiac, no jak?

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Droga Gosiu, każda chemia w tej materii prowadzi do gruczolaka stercza, a z biegiem czasu jeśli ów nowotwór niezłośliwy nie zostanie wyłuszczony chirurgicznie, do raka prostaty. Innej sensownej metody oprócz prawidłowego jedzenia , eliminacji używek, eliminacji stresu, sportowego trybu życia nie ma. Chcesz mieć eunucha w łóżku to kupuj ch*j wie co. Nara.

Odnośnik do komentarza

~alfreddo
Ja też stosowałem iqman i faktycznie środek super. Dopiero po tym jak go zastosowałem, odczułem prawdziwą ulge

na czym ta Twoja "ulga" polega? Stoi Ci 1 [h] bez wytrysku? Lejesz 50 [ml] spermy na odległość 1 [m] po 10[sek]?
A może seksisz na "żabę"?:
Ona leży, Tobie leży, ona patrzy i rechocze.

Odnośnik do komentarza

przestań a co to za wstyd, siądź i pogadaj z nim, ja jak miałem problem to tylko czekałem aż laska ze mną pogada bo sam nie miałem jaj zacząć. Przyszedł ten dzień po kolejnej nieudanej próbie, że siadła ze mną do stołu i ni z gruchy ni z pietruchy "Piotrek, no co jest, nie będę mówić że to przeze mnie bo Fioną ze Shreka raczej nie jestem, więc gdzie jest problem?" No i zaczęła się luźna gadka, zacząłem brać erekton fast, u mnie problemem był stres. To ziołowe tabletki, członek stał na baczność a my wróciliśmy do uprawiania seksu.

Odnośnik do komentarza
Gość Komentarrr

Myślę że on się wstydzie jeszcze bardziej i też na pewno widzi ten problem. Pomyśl jakby to było w drugą stronę. Wolałabyś żeby z Tobą pogadał i poszukał rozwiązania czy żeby udawał że jest ok przez co męczyłabyś się psychicznie? W aptece można spokojnie kupić suplementy na bazie naturalnych składników które mogą mu pomóc. Poza tym może rozmowa go rozluźni i nie będzie się tak stresował przez co problem na pewno osłabnie.

Odnośnik do komentarza
Gość niezadziorkowa

~zadziorek

Mój mąż też zdecydował się na Iqman dzisiaj z mojego punktu widzenia wiem, że była to bardzo dobra decyzja..

Moim zdaniem, a wiem z praktyki, jest najlepsze dildo 20cm!!! Zawsze stoi i seksisz ile chcesz i kiedy chcesz. Kaleki chłop może przypiąć je do pasa i nie wyczujesz co jest co. Możesz wziąć je w dłoń i sama se dogadzać. Pamiętaj o myciu sztucznego penisa i lubrykancie poślizgowym, gdyż on nie leje spermą, a przy braku lubrykanta zatrzsz cipkę.

Odnośnik do komentarza

Mój chłopak też miał taki problem i długo nie chciał się do niczego przyznać, ale bez sensu bo przecież ja widziałam co i jak. Ale nie chciałam w żaden sposób na niego naciskać więc cierpliwie czekałam na jakiś ruch i opłaciło się bo bez awantur, bez płaczu i w ogóle. Sam przyszedł, zapytał co ja na to żeby spróbował tabletek... na początku trochę byłam sceptyczna bo nie wiedziałam jak w ogóle takie coś wygląda, ale zdecydowaliśmy się i kupił maxona. Na godzinę przed seksem wziął, trochę byliśmy spięci, ciekawi, ale w gruncie rzeczy wyszło super. Erekcję miał rewelacyjną! z resztą sam potem mówił, że dawno się tak dobrze nie czuł, więc możecie wy też spróbować tabletek. Zawsze to jakiś ruch do tego żeby coś polepszyć.

Odnośnik do komentarza
Gość do Kairy

cyt.:
Erekcję miał rewelacyjną! z resztą sam potem mówił, że dawno się tak dobrze nie czuł, więc możecie wy też spróbować tabletek. Zawsze to jakiś ruch do tego żeby coś polepszyć.

Erekcja erekcją, dobra tylko dla kobiety, a co z wytryskiem, gdyż dla mężczyzny brak wytrysku to chuj nie seks? Notabene, męski orgazm = wytrysk spermy, i im wiecej i dalej, tym większa przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Gość wyjaśnienie

z powodu niewiedzy, większość forumowiczów myli pojęcie erekcja z orgazmem/przyjemnością. Otóż, erekcja to tylko sztywność penisa utrzymująca się na czas wyzwolenia orgazmu kobiecie. Zatem z dobrej erekcji i trwającej optymalnie długo ma przyjemność tylko kobieta. Mężczyzna ma przyjemność dopiero wtedy gdy ejakuluje=spuszcza spermę.
Statystyczny czas wyzwolenia orgazmu męskiego to 2-3 minuty,
a kobiecego >10minut. Zatem nie co na chama żreć tabletek na opóźnienie przedwczesnego wytrysku.Rachunek prosty: mężczyzna musi się spuścić 5 razy więcej by kobieta osiągnęła
1 orgazm.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...