Skocz do zawartości
Forum

Pompki powiększające penisa


Gość Marko777

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JJLMarcin

Witam. w odpowiedzi na temat pompek:
1 - boleć nie boli
2 - stosować maści na uelastycznienie skóry
3 - stosować co 2-3 dni aby uniknąć krwiaków i ewentualnych rozstępów
4 - podczas jednej sesji pompować 3 x do pełnego nabrzmienia ( 1- 5 min, 2- 10 min, 3- 30 min) -

Odnośnik do komentarza

Dużo pozytywnych skutków widzę u siebie odkąd zacząłem się suplementować preparatem Dr Penigreat. Mam więcej siły, już nie wracam po pracy do domu z myślą tylko żeby zjeść i obejrzeć Wiadomości, ale faktycznie chcę i jestem w stanie trochę pobaraszkować ze swoją małżą :) No i druga sprawa, że jestem w stanie dużo dłużej wytrzymać przed orgazmem, a wiadomo że kobiety wolą jak wszystko trwa dłużej a nie 2,5 minuty i finisz.

Odnośnik do komentarza
Gość klient69

Z mojego doświadczenia, miałem kilka kobiet, żadna nie narzekała, każda była zadowolona i każda sama prowokowała do zbliżenia. Penis jakieś 14cm, a średni czas stosunku ok godziny. Jestem czuły, czasami dominujący, czasami wolno zmysłowo, a innym razem aż padnę z wycięczenia ... dociekam co najbardziej na daną "sztukę" działa, co lubi - każdy/każda jest inna. Nie pędzel się liczy, tylko to jak malujesz. Zauważyłem że dużo zależy od podejścia kobiety. Jak widzę że jest oschła, marudna, roszczeniowa - to mam problem z wzwodem. Jak kobieta jest zakochana i też angażuje się w sex, okazuje uczucia to i 2 godziny nie problem ... Grunt to nie wmawiać sobie że mamy za małego, czy nie potrafimy. Moje pierwsze stosunki trwały 30 sekund.

Odnośnik do komentarza

Warto też postawić na suplementacje. Mojemu partnerowi te tabletki pomogły https://erosatisfy.pl/pl/products/cum-plus-strong-60-kaps-suplement-diety-poprawiajacy-jakosc-spermy-4009.html są ziołowe, bez recepty, można spokojnie przyjmować, wyjdzie tylko na zdrowie. I panowie: więcej fantazji i zaangażowania. Czasami na prawdę wystarczy sobie odpowiednio poukładać w głowie, zacząć rozpieszczać swoją kobietę i są efekty! Dla obu stron :)

Odnośnik do komentarza

Na mnie nie podziałały. Do tego drogie to jak cholera tak wiec wydało się dużo kasy i nic. Sa jeszcze ćwiczenia ale to już raczej sztuka dla sztuki.
Mi osobiście pomogły tabletki. Konkretnie Penilarge. Po pierwszym miesiącu byłem trochę zawiedziony ponieważ penis nic się nie powiększył ale po 3 miesiacach regularnego stosowania był większy o 2 cm tak wiec coś w tym musi być.

Odnośnik do komentarza

W 1 miesiącu kuracji Penilarge nie ma za bardzo dużych efektów. Po prostu bierze się za krótko ale już w 3 miesiącu efekty są bardzo dobre ponieważ widać już pewne powiększenie. 2-3 centymetry spokojnie.Sam brałem już dawno temu, obecnie efekt jest bardzo dobry, nadal się utrzymuje.

Odnośnik do komentarza

"Specjaliści uważają, że stosowanie pompki obarczone jest niskim ryzykiem działań nieporządanych. Występują one zazwyczaj w wyniku nieodpowiedniego używania bądź korzystania z pompki wątpliwej jakości.

Skutki uboczne, które mogą wystąpić: bolesne erekcje, napuchnięcie członka, zasinienia/zaczerwieniania, uszkodzenia tkanki skórnej. W przypadku ich wystąpienia należy zaprzestać używania pompki erekcyjnej.
Przeciwskazania: priapizm, skrzywienie penisa kwalifikowane jako choroba Peyroniego, zaburzenia krzepnięcia krwi." - źródło: https://wiecejmeskosci.pl/pompka-do-penisa

Istotny wpływ na bezpieczne stosowanie na wybór pompki. Jeśli przejrzysz ofertę sklepów zauważysz, że ceny są bardzo zróżnicowane - od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych. Nie różni je jedynie cena ale jakość wykonania. Wybierając pompkę warto sprawdzić czy posiada atesty lub coś co potwierdza jakość produktu.

Odnośnik do komentarza

Ale powiem Wam,że sasm widok faceta pompującego sobie penisa pompką musi wygladać bardzo komicznie ? Nie wiem ale jakoś sobie tego nie wyobrażam ?

Mój równięż wpadł na pomysł aby sobie powiekszyć. Jednak nie pompką.Brał tabletki Penilarge. Regularnie przez kilka miesięcy. Aż się dziwiłam,że może być taki systematyczny i powiem Wam,ze coś w tym było bo penis rzeczywiście się powiększył. Nie mierzyłam ( on pewnie tak ale oczywiście mi się nie przyznawał) ale wydaje mi sie,że było to jakieś 3-4 cm.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...