Skocz do zawartości
Forum

Skurczony penis


Gość michal897

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michal897

Mam 18lat od ok 2-3 lat masturbuję się i mam częsty wytrysk, prawie przy każdej masturbacji. Czy częsta utrata spermy niesie ze sobą jakies skutki ? Kolejnym problemem jest to ze mój penis jest niewielkich rozmiarów, wygląda jakby był skurczony i często mam uczucie zimna.

Odnośnik do komentarza

Częste ejakulacje podczas regularnej aktywności seksualnej nie są szkodliwe dla organizmu. Jednakże zbyt częsta masturbacja może doprowadzić do zaburzeń erekcji oraz wytrysku w dojrzałych życiu seksualnym.
Wygląd penisa być może spowodowany jest niepełną erekcją. Proponuję zaprzestać masturbacji lub ją ograniczyć.

Odnośnik do komentarza
Gość michal897

Rozumiem. Czy w takim razie, po zaprzestaniu masturbacji, jest szansa, ze penis osiągnie 'normalny stan, wyglad', jeszcze rozwinie się ? i czy w tym wieku odpowiedni poziom testosteronu moze działac na przyrodzenie ?

Odnośnik do komentarza
Gość michal897

Rozumiem. Czy w takim razie, po zaprzestaniu masturbacji, jest szansa, ze penis osiągnie 'normalny stan, wyglad', jeszcze rozwinie się ? i czy w tym wieku odpowiedni poziom testosteronu moze działac na przyrodzenie ?

Odnośnik do komentarza
Gość michal 897

czytałem tu na forum o eksperymencie, że zbyt częste walenie konia tak bardzo osłabia organizm i Układ Immunologiczny, że można zdechnąć jak szczury laboratoryjne, które wywoływały se orgazm guzikiem elektrycznym. Czy to prawda? Czy ktoś zachorował z tego powodu?
Nadmienię, że mój siurek ma długość 4 cm i obwodu 13 cm, i trudno mi go złapać w dłoń, a dziewczynie wstydzę się go pokazać. Co mam zrobić, dać se wszczepić elektrody do mózgu, by poczuć rozkosz seksualną?.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...