Skocz do zawartości
Forum

ból w czasie seksu


mejzii

Rekomendowane odpowiedzi

witam :) mam 18 lat od paru miesięcy współżyje z moim chłopakiem. moim problemem jest to że podczas seksu kiedy jestem zbyt mało podniecona odczuwam silny ból podczas penetracji. ból mija kiedy jestem bardziej podniecona lub jest słabszy. nie wynika on z nawilżenia tylko tak jakby mój partner trafia w jakiś bolesny punkt. co może być tego przyczyną? prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

mejzii, spróbuj na ten temat porozmawiać ze swoim partnerem i próbujcie różnych pozycji, w których będziesz czuła się komfortowo i nie będziesz odczuwała bólu. Poza tym konieczna jest dłuższa gra wstępna. Większe podniecenie sprawia, że jest lepsza lubrykacja i wówczas mniejsze ryzyko podrażnień i bólu w wyniku tarcia podczas penetracji. Alternatywnie możecie pomyśleć o stosowaniu lubrykantów, np. dostępnych w aptekach. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Penis może uderzać w szyjkę macicy. Możesz mieć zgięcie szyjki macicy w którymś kierunku, niekorzystnym w czasie seksu, przy większości pozycji. Czy domniemanie jest trafne musisz zweryfikować u ginekologa. Innego wyjścia nie ma.

Przy większym podnieceniu ból jest mniejszy, bo opiatów we krwi jest więcej, działają mocniej przeciwbólowo. To jedna z ich funkcji. To że z budową Twoich narządów rodnych coś jest nie tak, to raczej bardzo prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...