Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić w przypadku lęku przed śmiercią?


Gość w...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam straszny lęk przed śmiercią, boję się że w każdej chwili mogę umrzeć. Nie chcę zostać zakopana pod ziemią ale najbardziej boje się jak sobie da rade moja córeczka,jest mała ma nie całe 4 lata i jest do mnie przywiązana ponieważ mój mąż pracuje jako kierowca i go nie ma.Gdy ciągle coś czytam że ktoś umiera tym bardziej młody człowiek boje się jeszcze bardziej.Przez ok 3 lata brałam tabletki na nadciśnienie bo lekko mi skakało teraz odstawiłam ponieważ za bardzo mi obniżały, mierze codziennie i kontroluje, jest nawet dobre ale boje się nawet mierzyć bo boje się że będzie wysokie, jak boli mnie głowa odrazy boje się że mogę dostać udaru i umrzeć. Nie wiem jak poradzić sobie z tym, rodzina tylko ciągle na mnie krzyczy że chodzę i śmierći wyglądam ale to naprawdę jest poza kontrolą. Co mam robić? Proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Witaj,
Przede wszystkim musisz uwierzyc w zycie pozagrobowe i Boga czyli to, ze po smierci nadal istniejemy tyle ze w innym wymiarze. I ze nadal mozna opiekowac sie naszymi bliskimi tu na ziemi po naszej smierci.
Bedzie co ma byc.
Doceniaj co masz, kochaj siebie i ludzi i... nie zapominaj o modlitwie - ona dziala rowniez jak typowa mantra a wiec odruchowo uspokaja nasza podswiadomosc i dusze.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Wazne jest, czym sie czlowiek zajmuje ? Kiedys panie umialy robic na drutach piekne rzeczy. Umialy szydelkowac slicznie. Robily firanki, merezki. Szyly piekne rzeczy dla swoich dzieci. Robily nawet codzienne wypieki. Zbyt duzo wolnego czasu powoduje rozmyslanie. Telewizja obciaza nas wszstkim i wszystkimi. Zbyt malo czasu poswiecamy swojej rodzinie i sobie. Zbyt malo sie uczymy roznych rzeczy i zbyt malo zajmujemy swoje rece. Wszystko cisnie sie do glowy. Trzeba o siebie zadbac, bo inaczej zwariujemy. Te czasy teraz sa okropne. Trzeba sie bardzo pilnowac. Zacznij cos robic !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...