Skocz do zawartości
Forum

Psycholog - 1 wizyta


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zwracam się do Was o pomoc, a mianowicie - Czy mógłby Mi ktoś napisać jak wygląda pierwsza wizyta u psychologa?(ale tak bardziej szczegółowo). O co zapyta dobry psycholog szczecin ?
Strasznie się tego boję, ale chyba to będzie nieuniknione .. W szkole moja pani już na to wręcz nalega, gdyż mówi, że ona nie jest w stanie mi pomóc, a ja potrzebuję pomocy ..

Odnośnik do komentarza

Psycholog będzie pytał o wszystko, na pierwszym spotkaniu musi ustalić w ogóle co się z tobą dzieję. Dlaczego do niego przyszedłeś. Dopiero potem może się zabrać za pomoc. Kilka razy pracownia psychoterapii - "W Dialogu" mi pomagała, miałem stany przed depresyjne, rozmowy z doświadczoną i wykształconą osobą w tym kierunku potrafią odnieść mega duży sukces ;)

Odnośnik do komentarza

Ze swojej strony polecam sprawdzonego psychoterapeutę ze Szczecina - prywatny gabinet psychoterapii

Anna Dobosz – gabinet terapeutyczno-coachingowy Szczecin
ul. Księdza Piotra Ściegiennego 25/107
70-354 Szczecin

Bardzo dobre opinie pacjentów, indywidualne podejście. Świadczone usługi: psychoterapia indywidualna, konsultacje psychologiczne, terapia małżeńska i terapia par, interwencja kryzysowa. Pacjenci przyjmowani są w gabinecie na Pogodnie lub w gabinecie blisko Centru przy Turzynie. Psychoterapia może odbywać się również zdalnie przez internet jako psychoterapia online Skype. Oprócz terapii możliwy jest również coaching online. Szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...