Skocz do zawartości
Forum

Kursantka mnie ciągle obgaduje , co to może znaczyć?


Gość tinky - winky

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tinky - winky

Witam mam 32 lata , jestem instruktorem od prawa jazdy. Ostatnio mój kolega z którym razem pracuje , ciągle mi mówi o naszej kursantce , ona ciągle o mnie żartuje , pyta się o moje zdrowie itp. Nie wiem co o tym myśleć , mam żonę i dzieci. Zastanawia mnie czy ona przypadkiem się we mnie nie podkochuje co robić? Proszę o radę!

Odnośnik do komentarza
Gość do autorki

Jesli wie, żeś zaobrączkowany,z przychówkiem a mimo wszystko jest w jakiś sposób Tobą zainteresowana,to chyba nie najlepiej o niej świadczy,nie uważasz?

No chyba że jest pielęgniarką ew.studentką medycyny i zauważyła jakieś niepokojące objawy ...:)

Odnośnik do komentarza
Gość tinky - winky

~do autorki
Jesli wie, żeś zaobrączkowany,z przychówkiem a mimo wszystko jest w jakiś sposób Tobą zainteresowana,to chyba nie najlepiej o niej świadczy,nie uważasz?

No chyba że jest pielęgniarką ew.studentką medycyny i zauważyła jakieś niepokojące objawy ...:)


Może najwidoczniej mnie lubi ale wiadomo że nic z tego nie będę. Przecież się nie pozbędę żony i dzieci. Bez przesady. Tylko mnie ciekawi po co tyle o mnie gada i czego ode mnie może chcieć?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...