Skocz do zawartości
Forum

znieczulica społeczna? Jak to nazwać?


Gość Lions

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem i to dość rozległy. Nie wiem co jest nie tak , ze mną? wątpie. Spotykam ludzi , na kursie byłem ignorowany , chociaż trwał rok niecały nikt nie chiał się ze mną zaprzyjaźnić pomimo moich usilnych prób nawiązania z kimś kontaktu. Rodzina ma mnie gdzieś, bo mają mnie idotę który nie umie sobie nikogo znaleźć (co jest kłamstwem) .Od kilku lat jestem samotny, nie mam zaufanych przyjaciół z którymi mozna by gdzieś wyjść, na kawę idt. Już nawet zacząłem wmawiać sobie jakąś chorobę psychiczną, nawet jakbym zginął w wypadku samochodowym myślę że nikt by się nie przejął nawet. Nie wiem co to panuje za znieczulica. I dlaczego jestem ignorowany? Nie robię nic na siłę, pierwszą lepsza osobę olałem , jak sie nie odzywała , ale potem była tego masa. Ja naprawdę nie rozumie. Kim trzeba być żeby ktoś zaczął z tobą rozmawiać?! Ja naprawdę nie wiem . Mam dużo zainteresowań . Lubie góry, historię, uwielbiam planszówki , , interesuje mnie nauka, botanika , ogrodnictwo, uwielbiam kolarstwo, skoki narciarskie ... co jeszcze? Kim muszę być aby ktoś raczył ze mną porozmawiać się spotkać się ... Odniechciewa mi się już żyć... :(

Odnośnik do komentarza

Dawniej było lepiej... ludzie się mogli spotkać, nikt nie zasałaniał się brakiem czasu, myślę że i nawet przyjaźnie były szczere, ludzie mogli razem gdzieś wyjść, coś zrobić spontanicznego .. mimo tego że pracowali ,.. a teraz? Kazdy patrzy na siebie wyłacznie .. może ja się już starzeje bo nie ogarniam tych czasów

Odnośnik do komentarza

Generalnie dziewczyny nie interesują się facetami którzy lubią planszówki, tylko przystojnymi z kasą... Może poszukaj takiej co lubi ogrodnictwo? Wspólne pasje są najważniejsze. Walnę prosto z mostu, może jesteś po prostu brzydki i robisz złe wrażenie? Niestety ludzie olewają brzydkich ludzi. Jak idę z ładną koleżanką to widzę że wszyscy są dla niej sami z siebie bardzo mili, sami zagadują, uśmiechają się, sami proponują pomoc, mówią jej wprost nawet przy mnie że jest piękna itd. Dla mnie nikt nigdy nie jest miły, nawet jak idziemy obok siebie.

Odnośnik do komentarza
Gość trololololo2

Raczej cie rodzice nie olali,tylko po prostu zaakceptowali takim jaki jesteś.Jesteś dorosły więc co mają ci na siłę przyjaciół szukać.Jak siedzisz cały dzień sam w domu i nic z tym nie robisz to uznali że tego właśnie chcesz a przynajmniej bardziej niż czegoś innego,więc nie przeszkadzają ci w tym.

Odnośnik do komentarza

~lolkia
A skąd ty niby wiesz co ja sobie myślę? To podaj nazwę tych planszówek poważniejszych? Bo jestem aż ciekawa, może pogramy.

Prosze bardzo :
"Memoir '44"- "gra osadzona w realiach II wojny światowej"

"Metro 2033" - "Metro 2033 to strategiczno - przygodowa gra planszowa oparta na bestselerowych powieściach Dmitrija Głuchowskiego. Ludzkość po globalnej zagładzie niestety nie wyciągnęła żadnych wniosków i mimo że jej liczebność spadła do kilkudziesięciu zaledwie tysięcy nadal jest podzielona na frakcje, które zajadle się zwalczają."

"Blodd Rage "-
"gracze kontrolują klany wikingów dążących do chwały przed apokaliptycznym końcem świata. Podczas gdy Ragnarok pochłania ląd, wikingowie robią to co umieją robić najlepiej - zabijać, plądrować i ginąć w epickich bitwach! Życie przemija, ale chwała jest wieczna!"

jeszcze???

Odnośnik do komentarza

~lolkia
A skąd ty niby wiesz co ja sobie myślę? To podaj nazwę tych planszówek poważniejszych? Bo jestem aż ciekawa, może pogramy.

Ty jak rozumiem zatrzymałaś się na chińczyku ....

No cóz tam przynajmniej nie trzeba zbyt wiele myśleć

Opcja idealna dla Ciebie

A jeśli chciałaś abym jakoś twoim wpisem się przejął, to marnie ci to wyszło :D

A i ruganie mnie jaki to ja jestem skończony debil tez ci marnie wyszlo :D

Może się uspokoisz trochę to pogadamy....aaa nie duma ci na to nie pozwala

Odnośnik do komentarza

Lol sory, widzę że same tytuły w które każda dziewczyna chciałaby zagrać:D Dziewczyny uwielbiają II wojnę światową, wikingów, apokalipsę, generalnie uwielbiają wojny, plądrowanie, strzelanki, co druga gra w CS :D Nie dzięki, wolę już nawet HOMM:D Taka mała dobra rada, słonko, lepiej nie mów na randkach że grasz w planszówki, ściemnij chociaż że grasz w coś ciekawego na kompie...:D Tak z ciekawości, z iloma dziewczynami grałeś w jakąś planszówkę?:D (więcej niż raz, dłużej niż 15 minut?) :D

Odnośnik do komentarza

~lolkia
Lol sory, widzę że same tytuły w które każda dziewczyna chciałaby zagrać:D Dziewczyny uwielbiają II wojnę światową, wikingów, apokalipsę, generalnie uwielbiają wojny, plądrowanie, strzelanki, co druga gra w CS :D Nie dzięki, wolę już nawet HOMM:D Taka mała dobra rada, słonko, lepiej nie mów na randkach że grasz w planszówki, ściemnij chociaż że grasz w coś ciekawego na kompie...:D Tak z ciekawości, z iloma dziewczynami grałeś w jakąś planszówkę?:D (więcej niż raz, dłużej niż 15 minut?) :D

z 30 z każda mi sie gralo dobrze :D To że ty nie grasz w planszówki jakoś mało mnie obchodzi . Pępkiem świata nie jesteś

Odnośnik do komentarza

Lol ty naprawdę dziwny jakiś jesteś i irytujesz się łatwiej niż 2latek :D O proszę to mnie zaskoczyłeś, no to widać niepotrzebny cały ten wątek, skoro aż 30 dziewczyn poznałeś i dobrze się bawiły z tobą to jak widać nie ma problemu!:D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...