Skocz do zawartości
Forum

Związek na odległość


Gość nikta

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w związku na odległość, który moim zdaniem w ogóle nie ma sensu. :( Najgorsze jest to, że nie potrafię szczerze porozmawiać o tym z moim chłopakiem. Nie wiem w czym możecie mi pomóc, ale ulży mi jeśli to napiszę. Ja mam 16 a on 20 lat. Jest różnica wieku. Moi rodzice wiedzą o nim, ale nie widzieli go jeszcze. On jest bardzo otwarty, najlepiej chciałby przyjechać do mnie dać mamie kwiaty, gadać etc. Bardzo dobrze, tylko ja nie jestem na to jeszcze gotowa. O tym też nie potrafię mu powiedzieć. I wgl to uczucie co było na początku gaśnie, on staje się dla mnie obcy. :( Męczy mnie ten związek. i to bardzo ... :( Nie wiem wgl czy mamy jakieś wspólne tematy do rozmów;/

Odnośnik do komentarza

Bądź szczera wobec niego i siebie. porozmawiaj z nim i powiedz, że to koniec. Wytłumacz, że nie czujesz tego co wcześniej, że nie ma to dla Ciebie sensu, że to nie ten etap w twoim życiu. Skoro to kontakt internetowy czy telefoniczny to łatwo to urwać. I tak powinnaś zrobić. Nie martw się nim, jakoś sobie poradzi. Takie rzeczy się zdarzają. Masz prawo powiedziec o swoich uczuciach. Nie musisz być z kimś na siłę, tylko dlatego, że on jest szczęsliwy. To naprawde jest takie proste. Musisz myśleć o swoim szczęściu.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli związek Cię męczy, nie ma sensu go przeciągac. Czasem jest tak, że relacje z kimś na odległość wyglądają lepiej niż relacje w "realu". Jeśli nie czujesz potrzeby spotkania, wiesz, że nie czułabyś się dobrze gdyby do Ciebie przyjechał, powinnas powiedziec mu o tym wprost. Nie powinnas niczego ukrywac, bądź szczera. Jeśli wiesz, ze to nie to - powiedz o tym wprost. Nie ma sensu robic komuś złudnych nadziei. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...