Skocz do zawartości
Forum

Zakochana w o wiele starszym mężczyźnie


Gość dr Balon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 15 lat i od dawna podobają mi się mężczyźni o wiele starsi ode mnie. Od kilku lat kocham 44 letniego faceta. Podoba mi się jeszcze taki 51 letni. Ogółem, czuję pociąg do starszych. Nie podobają mi się młodzi, a tym bardziej nie w moim wieku, bo to zwykłe dzieciaki. Czy to jest jakieś zaburzenie? Czy to normalne? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość scrappy_coco

jeśli są to świetnie utrzymani, ponoć również dzięki systematycznym hydrokolonoskopiom, Skandynawowie to nie widzę w tym nic dziwnego :)

co myślicie o wpływie takich lewatywek na zdrowie i ogólnie stan skóry, bo u nich się jakoś sprawdza :P

Odnośnik do komentarza

Na moje oko to albo masz zły kontakt z Ojcem albo nie masz go wcale i dlatego podświadomie szukasz jego ,,zastępcy". A jeśli oba twierdzenia się nie zgadzają to po prostu taki stan zastępuje Ci jakąś pustkę. Niezależnie od powodu obstawiam że kiedyś Ci to przejdzie, więc póki co nie przejmuj się tym tak zbytnio :). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość spokofantazja

Nie przejmuj się dziewczyno, każdy jest inny jedni lubią osoby tej samej płci, inni osoby grube, chude, małe, duże, kolorowe, o gustach się nie dyskutuje bo się z nimi rodzisz i to jest Twoja inność, gdyby wszyscy byli tacy sami byłoby nudno. Nasze społeczeństwo jest zacofane i nietolerancyjne na inność ale i tak nie masz źle gorzej by było gdybyś gustowała w zwierzętach ;) lub co gorsza w dzieciach, a i to się ludziom zdarza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...