Skocz do zawartości
Forum

Jak odróżnić miłość od sympatii?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość hopeismyescape

Miłosc jest wtedy,kiedy nie dostrzegasz wad drugiej osoby lub dostrzegasz ale je akceptujesz, gdy jestes w stanie zrobic dla niej wszystko, kiedy tesknisz za nia, chcesz przebywac z nia jak najwiecej czasu, jestes gotowy do poswiecen. Sympatia, moze lepiej okreslic to zauroczeniem...jest wtedy kiedy nie jestes pewny czy ta osoba to ta, która bedziesz w stanie kiedys pokochac, bo jak wiemy milosc nie rodzi sie od razu i trzeba dac jej czas. Tak ja to postrzegam.

Odnośnik do komentarza

Miłość ? Czym jest miłość? To druga osoba kochająca ciebie całym sercem, każdego dnia witająca ciebie uśmiechem. To radość, to szczęście... Czujesz się wtedy wniebowzięta. W brzuchu czujesz motyle. Jest to piękne uczucie. Cały czas myślisz o ukochanej osobie, tęsknisz za nią. Rozmawiacie o wszystkim, wzajemnie się wspieracie... Twój smutek jest smutkiem drugiej osoby, twoja radość jest jej radością...Cudowne uczucie.
Sympatia występuje przed miłością. Najpierw się kogoś lubi, przeradza się to w uwielbienie, aż uczucia wzrasta i zakochujesz się w drugiej osobie. Ja tak miałam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...