Skocz do zawartości
Forum

Nastawianie dzieci przeciwko ojcu po rozpadzie związku


Rekomendowane odpowiedzi

witam, próbuje pomóc mojemu bratu. Sytuacja wygląda następująco. Brat był w związku dobrych parę lat. Ma dwójkę dzieci. Niedawno roztał się z matką dzieci (już od dłuzszego czasu im się nie układało). Poznał inną kobietę i z nią teraz żyje. Problem polega na tym, że bardzo kocha swoje dzieci a nie ma mozliwosci się z nimi skontaktować. Matka dzieci opowiada im takie bzdury o ojcu, że kiedy dzwoni dzieci nie chcą z nim rozmawiać. Kiedy idzie pod szkołę do syna on panicznie ucieka. Rozstali się w sumie normalnie i wszystko było ok. Matka dzieci nie robiła problemów. Kiedy na horyzoncie pojawiła się obecna partnerka brata zaczęło się piekło. Jak mu pomóc, co zrobić, żeby mógł normalnie jak dotąd widywać dzieci?

Odnośnik do komentarza

w sumie od paru lat im się nie układało, ale dzieci były małe wiec jakoś to ciągneli. We wrześniu się rozstali. On wyprowadził się, ale dzieci odwiedzał normalnie, nawet na ferie razem pojechali. Kiedy poznał dziewczynę, w jego byłą coś wstąpiło. Sama osobiście powiedziała mi, że wie iż nie mogą być razem, jednak zrobi wszystko, żeby inna go nie miała. Na moje pytanie czy go kocha i chce z nim być odpowiedziała, że nie. Jak to w ogole rozumieć. On chce tylko móc widzieć się z dziećmi. Idzie do sądu założyć sprawę o widzenie z dziećmi, ale jak one nie chcą, to sąd tego nie zmieni. Czy można jakoś wpłynąc na matkę? Ona robi ogromną krzywdę dzieciom.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...