Forum Problemy skórne

Kosz usunięcia zmarszczek

~z...l

~z...l

Mam 62 lata .schudlam 30kg w 1rok .ale mam bardzo duzo zmarczek .jaka musze sie pozbyc zmarszczek twarzy i szyj.ile to nendzie kosztowalo

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~DeccoMoreno

~DeccoMoreno

Witam. Tzn jeżeli została się skóra taka zwisająca to niestety tutaj jest konieczny zabieg w celu jej usunięcia. Zreszta takie coś ustala lekarz co z tym robić. jeżeli mowa o zmarszczkach na twarzy, to tutaj najlepiej chyba by było wypełnić je kwasem hialuronowym. Ale tak jak napisałam wczesniej. O tym musi zdecydować lekarz medycyny estetycznej. Najpierw przede wszystkim radziłabym w takim przypadku rozejrzeć sie za dobrym gabinetem medycyny estetycznej, udać się do dobrego lekarza. I zorientować sie też na jakich preparatach pracuje. Dobrze by był gdyby pracował na Restylane, bo wtedy przynajmniej ma sie gwarancję ,ze zmarszczki ma się wypełniane bezpiecznym kwasem hialuronowym, mający rejestrację FDA i 20 la doswiadczenia ;) ja bardzo polecam ten preparat, bo miałam nim również zmarszczki wypełniane ;)

kumi90

kumi90

o nie! botoks to ostateczność ostateczności!
słyszałaś o złotych maskach kolagenowych z firmy na "S"? Prawdziwa bomba! działają cuda! moja babcia nie mogła uwierzyć w to co widziala w lustrze po jej zastosowaniu.

  • kosz-usuniecia-zmarszczek_7881.jpg
210152 kumi90 Kobieta, 29 lat, Piekary Śląskie