Skocz do zawartości
Forum

Slimunox


Gość Kamila23H

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem jeżeli chodzi o preparaty wspomagające odchudzanie to simunox z jednym z najlepszych i jakie są obecnie dostępne w Polsce na legalnym rynku skuteczny bezpieczny bo wiesz za bardzo w stu procentach na składnikach naturalnych i i to w sumie tylko tyle i aż tyle

Odnośnik do komentarza

Ja również zdecydowałam się na zastosowanie slimunox Moim zdaniem to jeden z najlepszych preparatów jakie obecnie można kupić legalnie w Polsce. Dla mnie w każdym bądź razie był on rewelacyjnym, bowiem przez trzy miesiące kiedy go stosowałam schudłam 12 kg co do tej pory było dla mnie całkowicie nieosiągalne

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem sposób na pokonanie nadwagi jest bardzo prosty i w sumie rzecz biorąc banalny, wystarczy zastosować dietę oraz dodać do niej Slimunox. Moim zdaniem nie ma lepszego sposobu i co najważniejsze pewniejszego a sam środek jest oparty na 100% na naturalnych składnikach dlatego nie ma też obawy jeżeli chodzi o bezpieczeństwo jego zastosowania

Odnośnik do komentarza

Ja również zdecydowałem się na zastosowanie Slimunox No i jak się okazało to było dokładnie to czego potrzebował A my w końcu pozbyć się całej nadwagi Jestem bardzo szczęśliwa, już nie pamiętam kiedy mogłam bez problemów i bez jakiegokolwiek wstrętu obejrzeć się w lustrze a teraz teraz nie mogę nie mogę się nacieszyć swoją nową figurą

Odnośnik do komentarza

Ja dopiero co Slimunox kupiłam na Allegro z tym że nie kupowałem go w ciemno Wcześniej stosowała go bowiem moja kuzynka i ona schudła ponad 15 kg ja na aż tyle nie liczę, ale tak byłabym bardzo szczęśliwa Gdyby mi się udało za trzy miesiące stwierdzić że jestem o 12 kg lżejsza

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...