Skocz do zawartości
Forum

nawrót nerwicy po wizycie w solararium


Gość weronaqq

Rekomendowane odpowiedzi

Gość weronaqq

Mam zdiagnozowaną nerwicę lękową. leczę się Citalem. Leczę się już prawie rok i w ciągu tego roku zwykle co 3 miesiące łapie mnie atak lękowy, po którym musze zwiększyć dawkę leku na 2 kolejne dni.potem wszystko sie w miarę stabilizuje. Wczoraj poszłam do solarium, gdyż nie mam czasu na opalalnie się na słońcu. Po przyjściu do domu zaczęło się. Objawy pomimo wzięcia o standardowej porze leku nasiliły sie strasznie, nie mogłam sie uspokoić. Dopiero po zażyciu leku na uspokojenie po 3 godzinach męczarni uspokoiłam się i zasnęłam. Dziś obudziałm się i czuję się w miarę dobrze. Jaki jest wpływ opalania na nerwicę?czy to możliwe, że po prostu nie będę mogła się opalać ani na słońcu ani w solarium?Musze wspomnieć , że głównym objawem nerwicowym który mi przeszkadza zwykle to silne mrowienie i pieczenie skóry, lekkie drętwienie kończyń, drżenie ciała.

Odnośnik do komentarza

weronaqq, doszukujesz się związków przyczynowo-skutkowych tam, gdzie ich nie ma. Jeśli chorujesz na nerwicę, możesz korzystać z solarium i opalać się. To nie ma nic do rzeczy. Po prostu Twoje samopoczucie pogorszyło się po wizycie w solarium, ale pogorszenie nastroju równie dobrze mogłoby wystąpić po wizycie na basenie, u fryzjera, w kinie, czy po wyczerpujących zakupach. Skonsultuj się ze swoim lekarzem, by powiedzieć mu o pogorszeniu samopoczucia. Może trzeba zmienić lek albo zmodyfikować dawkę? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...