Skocz do zawartości
Forum

Lęki, duszności i złe samopoczucie a nerwica


Rekomendowane odpowiedzi

hej mam 21 lat zawsze bylam mila usmiechnieta dziewczyna w domu ojciec w domu pije a w milosci mi nie wychodzilo do tego nie miałam pracy . Zaczeło się od tego ze wracając do domu zaczęło kołatać mi serce zle samopoczucie w nocy się trzeslam duszności jakies leki poszlam do lekarza zrobiłam morfologie tsh i cukier wypisal mi tabletki wyciszające ale przestalam brac po tyg postanowiłam ze poradzę sobie sama jak już mi bylo dobrze jak już mi się polepszylo znow zaczelo się co innego strasznie schudłam wlosy mam lamliwe ciagle czułam goraca glowe do tego się poce nie mogłam się wyproznic poszlam do lekarza powiedzieć ze jestem dość często w toalecie wypisal mi tabletki dal skierowane na usg na gatroskopie bd robila ob. mocz i na pasożyty nie wiem czy sama się tym az tak przejmuje bo moje samopoczucie jest ostatnio bardzo zle do tego dziś bylam w szpitaly bo znowu zle się czułam a lekarz powiedział mi zebym zrobila sobie tsh3 tsh4 .

Odnośnik do komentarza

Witaj slodziak212!

Wykonaj zalecona przez lekarza badania. Jeśli będzie wszystko w porządku w wynikach, a Ty nadal będziesz czuła się kiepsko tak, jak do tej pory i objawy nie ustąpią, to radziłabym skonsultować się z lekarzem psychiatrą, który będzie mógł stwierdzić, co Ci dolega i zbada, czy Twoje problemy zdrowotne da się uzasadnić problemami emocjonalnymi, problemami z psychiką. Niewykluczone, że to nerwica, al przez Internet diagnozy nikt nie postawi. Konieczna jest wizyta u lekarza. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...