Forum Kuchnia

Ulubiona kuchnia

~czerwona

~czerwona

kuchnia jakiego kraju najbardziej wam smakuje?
potrawy jakiej kuchni najczęściej gotujecie?
ja uwielbiam kuchnię włoską, hiszpańską, tajską, chińską, indyjską i polską oczywiście.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~otella

~otella

Zdecydowanie włoska, a zaraz po niej meksykańska i polska :)
~creeper

~creeper

Moja ulubiona to kuchnia japońska, uwielbiam ich techniki podawania ryżu i ryb
~otella

~otella

creeper ja dla odmiany właśnie japońskiej nie lubię - wydaje mi się bardzo ograniczona w smaku...
~sarenka_2907

~sarenka_2907

makarony:) kuchnia włoska ogólnie, ta pyszna oliwa i słoneczne pomidory :)
~Toyota

~Toyota

mam celiake, wiec mam ograniczony wybór ale za dobre sushi dałabym sie pokroic
~Carla157

~Carla157

Japońska, Indyjska, Tajska, Meksykańska, Włoska, Gruzińska i nasza Polska :) do reszty podchodzę z pewnym dystansem :P
~margoniii

~margoniii

Zdecydowanie azjatycka choć ciężko dostać odpowiednie produkty, bo np. mało który sos sojowy ma coś wspólnego z soją!!
~Mikey

~Mikey

Uwielbiam włoską oraz meksykańską :-) dla mnie to coś najlepszego na świecie !
~niewidzialnijakmy

~niewidzialnijakmy

Najczęściej korzystam chyba z dań kuchni polskiej oraz włoskiej - produkty do ich przyrządzenia są najbardziej dostępne. Ale inspiruje się też kuchnią węgierską, hiszpańską czy meksykańską.
~tatiana

~tatiana

Moja włoska, szczególnie jak ktoś potrafi taką pizze zrobić :)
~Bulma

~Bulma

Włoska Włoska i jeszcze raz WŁOSKA ! :) kocham makarony w każdej postaci :P
~niewidzialnijakmy

~niewidzialnijakmy

Kuchnia włoska jest u nas bardzo popularna ;). Ale ja lubię też polską, francuską, meksykańską, dania kuchni bałkańskiej czy węgierskiej.
~soffcia

~soffcia

wlasciwie zazwyczaj konczy sie na wloskiej lub polskiej natomiast chyba nie ma takiej ktora by mi miala potencjalnie nie smakowac albo jakiej nie chcialabym sprobowac. trzeba byc otwratym na nowe smakie:)
~Bulma

~Bulma

Och właśnie przypomniano mi o węgierskiej :* jest naprawdę super !!
~niewidzialnijakmy

~niewidzialnijakmy

Kuchnia węgierska jest bardzo sycąca, aromatyczna oraz ostra ;). Szkoda tylko, że tak mało jest u nas restauracji węgierskich.
Kari_miki

Kari_miki

Ja uważam, że kuchnia hiszpańska nie ma sobie równych. Dla mnie można się w tych smakach po prostu zakochać. Ostatnio degustuje sobie wiele potraw a przy okazji sobie testuje przyprawy. Ostatnio na żylete wziełam te ze sklepu Ultra Comida i przyznam że fajnie wypadły. A może Wy macie jeszcze jakieś do polecenia?

167396 kari-miki Kobieta, 27 lat, Warszawa